RTX 2060 PC alınır mı?

Bütçe
12.000
Anladım. Bakayım biraz.

Sahibinden olur mu Param Güvende ile?

Hocam yok anlaşılan. Param Güvende'yi dahil edince çok fazla fiyat çıkıyor. Siz RTX 2060 sistemi satan kişiye "FurMark, Memtest86, HD Tune, CrystalDiskMark testlerini yapar mısınız?" diye sorabilir misiniz? Sonuçları da buraya fotoğraf olarak atarsınız. Bir de AIDA64 testi.

Tamamdır hocam bir de arkadaş 400 lira farkla RTX 2060 Super olsunmu diye sordu sizce o fiyata o kadar oyunlarda fark eder mi?

Eski ekran kartım RX Ti ve açıkçası hiç memnun değildim AMD ekran kartlarından pek memnun değilim.

Aldığım uygulamada 24 saat boyunca test etme vaktim var 24 saat içerisinde tekrar iade edebiliyorum.

Sen ciddi misin?

2060 alinmaz. Eskidi. Kotu. Fosil oldu, cop oldu, ejderha oldu.

İslemci de eski.

Bu sistem hem sifir ve 2060'i yerden yere vurur, 3060 8 GB'i ise tokat atiyor arada bir.

Sen ciddi misin?

İslemci de eski.

Bu sistem hem sifir ve 2060'i yerden yere vurur, 3060 8 GB'i ise tokat atiyor arada bir.

Hocam açık konuşmak gerekirse aşırı grafik isteyen oyunlar oynamıyorum zaten. Blender, render almak gibi şeylerle hiç işim olmaz ilerde belki sistemi yükseltirim ancak şimdilik bu sistemi alıyorum bundan 1-2 sene sonra belki gerçekten güzel bir bilgisayar alabilirim. Oda ihtiyaçtan dolayı. Biliyorum dediğiniz şey bu fiyata daha iyisi var meselesi ancak şimdilik gerek görmüyorum.

Hocam açık konuşmak gerekirse aşırı grafik isteyen oyunlar oynamıyorum zaten. Blender, render almak gibi şeylerle hiç işim olmaz ileride belki sistemi yükseltirim ancak şimdilik bu sistemi alıyorum bundan 1-2 sene sonra belki gerçekten güzel bir bilgisayar alabilirim. Oda ihtiyaçtan dolayı. Biliyorum dediğiniz şey bu fiyata daha iyisi var meselesi ancak şimdilik gerek görmüyorum.

Neden 2060 tercih edeceksin?

Sen ciddi misin?

İslemci de eski.

Konu sahibi "amede kötü amede kötü wetmen filan veriyor alinmaz alinmazzzzz" deyip almaz muhtemelen.

Konu sahibi "amede kötü amede kötü wetmen filan veriyor alinmaz alinmazzzzz" deyip almaz muhtemelen.

2019 karti 2060..

RX 6600 2021 ve hala gunumuz FHD icin is goruyor.

2060 ise tarihe gomuldu. VRAM'i de yetmez, gucu de yetmez.

WattMan verecegini sanmiyorum. XPG o kadar da kotu bir PSU değildi.

Maleseff tam olarak öyle değil ama aldığım yerin elinde sadece en fazla rx 580 varmış ve zam gelmeden almam gerekli. Set halinde yanında verilen bir monitör var o yüzden biraz pahalı.

2019 karti 2060..

RX 6600 2021 ve hala gunumuz FHD icin is goruyor.

2060 ise tarihe gomuldu. VRAM'i de yetmez, gucu de yetmez.

WattMan verecegini sanmiyorum. XPG o kadar da kotu bir PSU değildi.
2060 ı zaten kısa bir süre kullanmayı planlıyorum. Satışa koyacağım satıldığı taktirde güzel bir amd kart alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı