RTX 2060 sıcaklığı boşta iken 70-80 dereceleri görüyor

emrecan6556

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Yan kapak açıklığı hava sirkülasyonunu bozar. Kapalı olması gerekiyor.

Ayrıca ekran kartınız MSI markasının giriş modeli bu kadar olmasa da sıcaklık yüksek olması anormal değil, kasanın kendi havalandırması da kötü olabilir.

Yan kapak açıklığı hava sirkülasyonunu bozar. Kapalı olması gerekiyor.

Ayrıca ekran kartınız MSI markasının giriş modeli bu kadar olmasa da sıcaklık yüksek olması anormal değil, kasanın kendi havalandırması da kötü olabilir.

Sıcaklık yüksek oluyor evet ama sizce de boşta bile 70-80 dereceler normal mi?

Boşta olduğuna emin misin? Arka planda miner yemiş olabilirsin. Ayrıca kasayı kapalı tut sirkülasyon dediğin şey kapalıyken olur.

Boşta olduğuna emin misin? Arka planda miner yemiş olabilirsin. Ayrıca kasayı kapalı tut sirkülasyon dediğin şey kapalıyken olur.

Evet herhangi bir uygulama açık değil. Zamanında kasanın kendi fanlarının kabalolarını çıkrmıştım uzun süredir yan kapağı açık şekilde kullanıyorum sıcaklık konusunda kapalı kalması daha mı iyi?

Boşta 70-80 derece anormal kesinlikle.

Evet herhangi bir uygulama açık değil. Zamanında kasanın kendi fanlarının kablolarını çıkarmıştım uzun süredir yan kapağı açık şekilde kullanıyorum sıcaklık konusunda kapalı kalması daha mı iyi?
Evet daha iyi. Sisteminde zararlı yazılım olmadığından eminsen kasanın sirkülasyonu kötüdür.

Bütün fanları tak ve kasayı kapat. Eğer arka planda herhangi bir şey yoksa o kartı servise göndermen gerekiyor, boşta bu kadar yüksek olmamalı.

Geri
Yukarı