RTX 2060 Super 83 dereceleri görüyor

Andrenalin07

Centipat
Daha fazla  
Herkese hayırlı günler. Başlıkta da dediğim gibi oyunlarda 83 derecelere kadar çıkıyor ve ben aşağı yukarı 4-5 saat bu sıcaklıklarda oyun oynuyorum. Ekran kartım bu sıcaklıklarda Max kaç saat çalışmalı, 4-5 saat bir sorun teşkil eder mi? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Windforce modeli sanırım. Muhtemelen sıcaklık limitine takıldığı için kalıyor, yoksa daha da ısınacak. Kartın bu şekilde çalışmasında aşırı bir problem yok, fazla sıcak değil.

Hocam 83 derecelerin kartınıza herhangi bir zararı yoktur, 83 derece onun normal çalışma derecesidir, zaten fark ettiyseniz tamamen 83 derecede sabittir.

Not: Arkadaşım da 2060 Super kullanıyor Palit markasının, ondan biliyorum o sıcaklıklarda yaklaşık 6-7 aydır günde 5-6 saat kullanıyor, herhangi bir sorun yok.

Hocam 83 derecelerin kartınıza herhangi bir zararı yoktur, 83 derece onun normal çalışma derecesidir, zaten fark ettiyseniz tamamen 83 derecede sabittir.

Not: Arkadaşım da 2060 Super kullanıyor Palit markasının, ondan biliyorum o sıcaklıklarda yaklaşık 6-7 aydır günde 5-6 saat kullanıyor, herhangi bir sorun yok.
Kaç gündür canım sıkılıyordu bu konuda. Verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ediyorum herkese.

Geri
Yukarı