RTX 2060 sistem GTA 5 FPS düşmesi

batu098

Centipat
Daha fazla  
RTX 2060, Intel Core i5 10400, 16 GB 2666 MHz RAM ile GTA 5 oynuyorum ve çimene girince aldığım FPS 30'a kadar düşüyor ne yapmalıyım? (Yeşillik kalitesini normale düşürdüğüm halde FPS düşüyor)

Aynı sorun şuan bende de mevcut. Benim de işlemcim Ryzen 5 3600. Geçenlerde yine oldu fakat format atarak düzeltmiştim. Şimdi tekrardan oldu. Anlayamadığım bir problem. Yaptığım testlerde de herşey normal fakat anlayamadığım bir problem mevcut.

O zaman bir virüs taraması yapmanızı öneririm. Aynı sorunu yaşadığımda virüs bulaşmıştı. Kendim formatladım ve eski haline döndü.

PC geçen hafta geldi ve Epic Games ve Steam'den indirdiğim şeyler haricinde bir tek Türkçe yama indirdim onun da FPS'yi etkileyeceğini ya da virüs bulaştıracağını düşünmüyorum.
O zaman bir virüs taraması yapmanızı öneririm. Aynı sorunu yaşadığımda virüs bulaşmıştı. Kendim formatladım ve eski haline döndü.
ek olarak witcher 3 te hatırladığım en düşük fps 50 idi

PC geçen hafta geldi ve Epic Games ve Steam'den indirdiğim şeyler haricinde bir tek Türkçe yama indirdim onun da FPS'yi etkileyeceğini ya da virüs bulaştıracağını düşünmüyorum.

Ek olarak Witcher 3'te hatırladığım en düşük FPS 50 idi.

RX570 ile Witcher 3'de en az 60 FPS alıyorum. Virüs taramasını yapmalısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı