RTX 2060 sistem hafif oyunlarda düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 11

efeaybi

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı
rtx 2060
İşlemci
ryzen 5 3600
Merhabalar herkese anlamadığım bir sebepten dolayı CS:GO'da ~300 FPS alırken CS 1.6 da o kadar bile bazen alamıyorum. Osu'da ise drop yiyorum. Bunun sebebi nedir? V-Sync vs. zaten sürekli kapalı tuttuğum ayarlar çoğu kişinin bu konuyu açtığını görüyorum ama çoğu V-Sync'den dolayı düşük FPS alıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar herkese anlamadığım bir sebepten dolayı CS:GO'da ~300 FPS alırken CS 1.6 da o kadar bile bazen alamıyorum. Osu'da ise drop yiyorum. Bunun sebebi nedir? V-Sync vs. zaten sürekli kapalı tuttuğum ayarlar çoğu kişinin bu konuyu açtığını görüyorum ama çoğu V-Sync'den dolayı düşük FPS alıyorlar.
Alakası varmıdır bilmiyorum ama daha düşük oyunlarda yüksek prodüksiyon olmadığı için yüksek FPS almıyor olabilirmisiniz? (Pek bir bilgim yok az olan bilgimi ve düşüncemi paylaştım)
Yaşadığınız sorunu bir çok kişi yaşamış forumda kronik bir sorun olabilir.

Bende de aynı ustam yok mudur bir çözümü
TFT de 500 FPS normal oyunda 113'lere düşüyor anlık çok sinir bozucu
RTX 2060 MSI Gaming Z var işelmcim Ryzen 5 3500X

Yeni konular

Geri
Yukarı