RTX 2060 sistem nasıldır?

Bütçe
8000₺
2K Ultra 60FPS+ istiyorsanız ilerde en az 2070 Almanız lazım veya yeni çıkıcak RTX 3050 modellerini bekleyin, 2070 ile aynı performansı veriyorlar ve sanırsam daha ucuz olacaklar. Ayrıca düz Monitörden oval Monitöre geçerseniz bir kaç hafta belki ay mide bulantısı, göz de yorulmalar olabilir, sonrasında alışırsınız, onun dışında görüntü de değişiklik olur sadece. o çamur olayı ise 4K'ya alışmaktan dolayı. Attan inip eşeğe binince insan(göz) yadırgıyor tabi. 2K'da da aynısı olabilir.
Tamamdır, sistemi yakın zamanda satın almayı planlıyorum. Dediğiniz üzere SSD'yi değiştiricem bir tek. Onun dışında maksimum IPS panele geçiş yaparım gibi duruyor. Bir sorum daha olacaktı. Aynı sistemin 3600X versiyonu olanda var lakin 800₺'lik bir fark yaratıyor. Değer mi?

Tekrardan selam arkadaşlar, şubatın sonlarına doğru almaya planlamış olduğum teknobiyotikteki kasa yaklaşık 1000₺ gibi bir zam yiyerek 9100₺'lere ulaştı. Bu linkte yer alan sistemdeki tek gözlemleyebildiğim fark işlemcinin 3600X yerine 3600 olması ve 600₺lik bir fark var. Benim gönlüm Gaming.gen'den almak şuan. Lakin sizlerinde önerisini almadan buna kalkışmak istemiyorum. Teşekkürler :)

Tekrardan selam arkadaşlar, şubatın sonlarına doğru almaya planlamış olduğum teknobiyotikteki kasa yaklaşık 1000₺ gibi bir zam yiyerek 9100₺'lere ulaştı. Bu linkte yer alan sistemdeki tek gözlemleyebildiğim fark işlemcinin 3600X yerine 3600 olması ve 600₺lik bir fark var. Benim gönlüm Gaming.gen'den almak şuan. Lakin sizlerinde önerisini almadan buna kalkışmak istemiyorum. Teşekkürler :)
Sistemde ki RAM'lar kendi kullandığım RAM'lar o konu da bir şikayetim yok ama Ryzen işlemci ile kullanıldığı zaman 3000 MHz üstü olsa daha iyi olurdu. Yine de güzel bir sistem, alınabilir ama şu an Ekran Kartların da stok sorunu var. Şu sıralar sistem alınmasını önermiyorum çünkü Ekran Kartı stokları çok az dolayısıyla fiyatları tuzlu. Kendim bile stok bekleyip GT 730 kullanıyorum :D.

Sistemde ki RAM'lar kendi kullandığım RAM'lar o konu da bir şikayetim yok ama Ryzen işlemci ile kullanıldığı zaman 3000 MHz üstü olsa daha iyi olurdu. Yine de güzel bir sistem, alınabilir ama şu an Ekran Kartların da stok sorunu var. Şu sıralar sistem alınmasını önermiyorum çünkü Ekran Kartı stokları çok az dolayısıyla fiyatları tuzlu. Kendim bile stok bekleyip GT 730 kullanıyorum :D.
Valla ay sonuna kadar bekleyeceğim, olurda fiyat düşüşü gerçekleşirse ne mutlu, olmazsa bu sistemi satın alacağım gibi duruyor :) Ram'in böyle olması çok büyük bir fark yaratır mı sizce?

Valla ay sonuna kadar bekleyeceğim, olurda fiyat düşüşü gerçekleşirse ne mutlu, olmazsa bu sistemi satın alacağım gibi duruyor :) Ram'in böyle olması çok büyük bir fark yaratır mı sizce?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir sıkıntı olacağı yok, sadece daha fazla performans alabilirdiniz.

Geri
Yukarı