RTX 2060 sistem nasıldır?

Gaming.gen.tr deki sistem ne ara 6000 tl olmuş? Ben baktığımda 8.3k idi.
40dk önce 6000tl idi yanılmıyorsam.
3060 ti bile toplanabilir stoklar gelince (ethereum düşmedikçe geleceğe benzemiyor). 3060 ti'ın olması gereken fiyat 3800 lira civarıydı (nvidia'nın açıkladığı rakam biliyorum şuan bu fiyata yok) yani 4000 lira desek hayli hayli toplanır.
3060 ti'a 4000 tl desek bile diğer bileşenler 2000 tl olamaz en basitinden 3060 ti a uyacak işlemci 1500-2000 bandında olur.

Bu 8bin liraya 3060 ile sistem kuran abilerimiz doları mı düşürüyor ekran kartı piyasasını mı?
Hayır stok geldiği zaman normal fiyatları konuşuyorlar. Bunu düşünemeyecekseniz neden buradasınız? Adam acil diyor alacak zaten başka seçeneği yok. Fiyatlar normal olsaydı daha iyi bir sistem toplanabileceği gerçeğini değiştirir mi? Ayrıca son aylara göre dolar gayet geriledi. Dolardan konuşan da yok.

Hayır stok geldiği zaman normal fiyatları konuşuyorlar. Bunu düşünemeyecekseniz neden buradasınız? Adam acil diyor alacak zaten başka seçeneği yok. Fiyatlar normal olsaydı daha iyi bir sistem toplanabileceği gerçeğini değiştirir mi? Ayrıca son aylara göre dolar gayet geriledi. Dolardan konuşan da yok.

İki de kurşun atsaydın triplere bak 🤣. Tamam paşam en iyisini siz bilirsiniz biz düşünemedik ya. Fikrinize en ufak aykırı birini görünce hemen yükselecekseniz neden buradasınız?

Bu sistem nasıldır? Ayrıca sistem hakkında merak ettiğim birkaç soru var;
Ekran kartı nasıl? ASUS ekran kartları ısınıyor diye biliyorum. Bu modelinde de aynı sorun var mı?
Bu site güvenilir mi?
İllaki 2060 bir sistem istiyorsanız alın derim ben bulmakta baya zorlanmıştım çünkü üretimi durduruldu. Onun dışında gamegarajda daha ucuza 2060 sistem görmüştüm isterseniz onada bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı