RTX 2060 sistem nasıldır?

Al gitsin bu Ethereum haziran ayına kadar böyle devam edecek diyorlar dün Gaming gecesinde adamlar indirim gelmeden açılan stoklarda ekran kartlarına saldırdılar 8000 liraya RX5700leri aldılar çıldırmış millet.

6000 liraya nasıl 3060'lı sistem toplanıcak ki
3060 ti bile toplanabilir stoklar gelince (ethereum düşmedikçe geleceğe benzemiyor). 3060 ti'ın olması gereken fiyat 3800 lira civarıydı (nvidia'nın açıkladığı rakam biliyorum şuan bu fiyata yok) yani 4000 lira desek hayli hayli toplanır.

Bu sistemin iyi olduğunu biliyorum ayrı bir 7500TL sistem önerme şansınız var mı?
7200TL'ye 1660S ekran kartlı sistem buldum lakin parçaların kalitesi daha kötü. Lakin 2060 sistem için 8K para vermek mantıksız. En iyisi bekleyin. Bekleme ihtimaliniz yok ise attığınız sistem alınabilir. Ama dediğim gibi, beklemek en mantıklısı olur.

Bu sistemin iyi olduğunu biliyorum ayrı bir 7500TL sistem önerme şansınız var mı?

Teknobiyotik P1.5 AMD Ryzen 5 2600 3.4GHz, GTX1660 Super 6GB, 8GB Ram, 480GB SSD Oyun Bilgisayarı - Ekran Kartlı Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı - Bilgisayar | Teknobiyotik + 8 GB RAM yaparsan 7200 TL falan yapıyor galiba.
24.000 TL'den nasıl 8.200 TL'ye düşüyor? Bu site güzel dolandırıyor.
Dolandırıcı değiller fakat kargo süreçleri sıkıntılıymış. Lütfen insanları bilip bilmeden araştırmadan "Dolandırıcı, namussuz, yalancı" gibi ithamlarla suçlamayın. Babanızın ticaret yaptığını ve hergün böyle iftiralara mağruz kaldığını düşünün veya ticaretle uğraşıyorsanız kendinizi. İftira ve haksızlığa uğramak dünyadaki en kötü şeylerden biridir.

Geri
Yukarı