RTX 2060 sistem Valorant düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

SpikeN

Hectopat
Merhabalar, yakın zamanda 240Hz monitör alacağım oyun içerisinde 180 ila 300 arası FPS almaktayım. Sistemim RTX 2060 Ryzen 5 3600 vs 16 GB DDR4 RAM'den oluşmakta. Fakat 240Hz monitör alacağımdan FPS'nin düşmesini istemiyorum. Valorant işlemci tabanlı bir oyun ve bana verdiği FPS bana göre düşük kalıyor. İşlemcimin kötü olduğunu düşünmüyorum. FPSmi nasıl artırabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

1. yöntem oyunun grafikleri düşükteyse ya yükseğe ya da ortaya al ekran kartı ve işlemciye öncelik verelim.
2. yöntem Afterburner programı ile bilgisayarın kaç derece olduğunu bizimle paylaş.

Dostum selam bende RTX 2060 16 GB RAM 144Hz montör kullanıyorum Apex Legends oynuyorum ama oyun hiç akıcı gelmiyor sıcaklıklar ve her şey normal... i9 9900K ve uygun anakart ile değiştirmem çok yakındır.

1. yöntem oyunun grafikleri düşükteyse ya yükseğe ya da ortaya al ekran kartı ve işlemciye öncelik verelim.
2. yöntem Afterburner programı ile bilgisayarın kaç derece olduğunu bizimle paylaş.

Oyunu profesyonel olarak oynuyorum ayarları yükseğe çekmem benim için biraz sıkıntılı daha smooth bir görüntü veriyor düşük ayalarda sanırım işlemcinin düşük model olmasından kaynaklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı