RTX 2060 sistemde Cyberpunk 2077 düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

470787

Decapat
RAM
8
Ekran kartı
rtx 2060 6 gb
İşlemci
intel core i5 9300h
Arkadaşlar öncelikle selamünaleyküm, ben Cyberpunk 2077'de.
Intel Core i5 9300H.
8 GB tek kanal RAM.
RTX 2060 6 GB.
İle DLSS performans modunda hepsi en düşük ya da kapalı olacak şekilde sabit 60 FPS almaya çalışıyorum ancak ara sıra 60'a çıksada sabit kalmıyor. YouTube'da benim sistem özelliklerimle millet yüksek ayarlarda sabit 60 FPS oynayabiliyor. Ben en düşükte 60 sabit yapamıyorum. Nedeni neden olabilir sizce? Sürücülerim güncel. Düzenli güncelliyorum.
Bu arada grafikleri yüksek Ultra arasına çıkarınca da yine 30 - 20 arası da olsa oynayabiliyorum. Düşüğe alınca sanki FPS artışı az oluyor gibi benim anlamadığım o. Yüksekde 30 - 20 alıyorum en düşükte nasıl anca 60 alabiliyorum onu anlamıyorum.

Intel Core i5 9300H.
8 GB tek kanal RAM.
RTX 2060 6 GB.
İle DLSS performans modunda hepsi en düşük ya da kapalı olacak şekilde sabit 60 FPS almaya çalışıyorum ancak ara sıra 60'a çıksada sabit kalmıyor. YouTube'da benim sistem özelliklerimle millet yüksek ayarlarda sabit 60 FPS oynayabiliyor. Ben en düşükte 60 sabit yapamıyorum. Nedeni neden olabilir sizce? Sürücülerim güncel. Düzenli güncelliyorum.
Bu arada grafikleri yüksek Ultra arasına çıkarınca da yine 30 - 20 arası da olsa oynayabiliyorum. Düşüğe alınca sanki FPS artışı az oluyor gibi benim anlamadığım o. Yüksekde 30 - 20 alıyorum en düşükte nasıl anca 60 alabiliyorum onu anlamıyorum.

Hocam 8 GB RAM ile o oyun oynanmaz, yanına bir 8 GB'lik takıp Dual Channel oynayın.

Intel Core i5 9300H.
8 GB tek kanal RAM.
RTX 2060 6 GB.
8 RAM olmaz.

Donanım bilgim hiç yok. Kendim hiç pc içini söküp bir şey takıp ya da çıkarmadım o yüzden ram yükseltmeyi istesem bile kendim yapabileceğimi düşünmüyorum. Yakınlarımda da güvendiğim bir bilgisayar tamircisi yok. Böyle oynamaya devam o zaman.

Hocam oyunun korsan veya orijinal olmasıyla alakası yok adam 8 GB RAM ile CP2077 oynamaya çalışıyor.
Meraktan sordum

orjinal oynuyorum ama 2.0 güncellemesi gelmeden önce korsan oynayıp bitirmiştim. O zaman bile daha yüksek fps alıyordum. Epic games den oynuyorum şu anda. Orjinalde daha az fps alıyorum.
Korsan oyna o zaman öyle rahat ediyorsan

Hocam oyunun korsan veya orijinal olmasıyla alakası yok adam 8 GB RAM ile CP2077 oynamaya çalışıyor.
2.0 güncellemesinden önce aynı özellikler ile bitirdim oyunu o zaman orta - düşük arası 50 - 60 fps alıyordum. Şu anki sorunum en düşükte bile o kadar fps alamamam.

Meraktan sordum

Korsan oyna o zaman öyle rahat ediyorsan
korsan hali orjinalinden nasıl daha stabil çalışıyor. saçma.

2.0 güncellemesinden önce aynı özellikler ile bitirdim oyunu o zaman orta - düşük arası 50 - 60 fps alıyordum. Şu anki sorunum en düşükte bile o kadar fps alamamam.

korsan hali orjinalinden nasıl daha stabil çalışıyor. saçma.
Korsan riskli değil mi çakma olduğu içindir

Geri
Yukarı