RTX 2060 sistemde FIFA 23'te FPS düşüşü

chnnhc677

Centipat
RAM
16 GB
Ekran kartı
RTX 2060
İşlemci
Ryzen5 3500x
FIFA 23 oynarken sürekli olarak drop giriyor. FPS olarak 120-144 arasında değişiyor ama rahatsız edici düzeyde takılmalar oluyor. Deneyebileceğim çoğu şeyi denedim (V-Sync On/Off, düşük görüntü ayarı, 60 FPS kilitleme/ FPS sınırı kaldıma.) ama herhangi bir çözüm bulamadım. Benzer sorun yaşayıp çözebilen var mıdır?

Pampa saha içerisinde oyunu oynarken olmuyor bende. Ara sahneler ve pozisyon tekrarlarında hafif kasıyor. Yoksa şimdilik idae ediyoruz. Az önce futtan çıkıp geldim 5 yedim moralim bozuk =) orada da dengesizlikler mevcut. Dengeli eşleşme yok.

Sık sık güncelleniyor. Twitter'da EA'nın hesaplarını takip edebilirsin.

Bir de ben soru sorayım FIFA işlemci sıcaklığınız ne sizin? Benim 63 ortalama. FIFA 22 de 55 Ti. Biraz ısınma var sanki sizde de öyle mi baktınız mı hiç. Max 84'ü görmüş. Min 30 ortalama 63.

Onunla ne alakası var arkadaşım. Yapımcı Steam mi? Steam dağıtıcı.
Çok alakası var, Steam'deki oyun puanlarını kullanıcı incelemeleri oluşturuyor.
Eğer bir oyunda herhangi bir sebepten çok fazla sorun olursa doğru orantılı olarak bir sürü olumsuz yorum/inceleme alacağı için Steam'de düşük puanlı/yüzdeli gözüküyor.
Oyunun konuda bahsedilen sorunlardan dolayı Steam'de olumsuz inceleme puanına sahip olabileceğini belirttim ben de bu yüzden.
Steam en büyük PC dijital oyun platformudur.
Şu an oyunda sorun olduğu belli güncelleme üzerinde çalışıyordur EA Sports, düzelir düzelmez orası ayrı ama PC versiyonunun şu an yerlerde süründüğü aşikar.
%37 olumlu feedback mevcut iken, %63 oranında da olumsuz feedback mevcut.

1665267152972.png

1665267296194.png

Son düzenleme:
Çok alakası var, Steam'deki oyun puanlarını kullanıcı incelemeleri oluşturuyor.
Eğer bir oyunda herhangi bir sebepten çok fazla sorun olursa doğru orantılı olarak bir sürü olumsuz yorum/inceleme alacağı için Steam'de düşük puanlı/yüzdeli gözüküyor.
Oyunun konuda bahsedilen sorunlardan dolayı Steam'de olumsuz inceleme puanına sahip olabileceğini belirttim ben de bu yüzden.
Steam en büyük PC dijital oyun platformudur
Şu an oyunda sorun olduğu belli güncelleme üzerinde çalışıyordur EA Sports, düzelir düzelmez orası ayrı ama PC versiyonunun şu an yerlerde süründüğü aşikar.
%37 olumlu feedback mevcut iken, %63 oranında da olumsuz feedback mevcut.

Eki Görüntüle 1539250
Eki Görüntüle 1539254

Birader Steam'i biliyoruz bizde oradan aldık zaten. Sen " sorun " Steam'den kaynaklanıyor olabilir yazmışsın.

FIFA 23 Steam puanı yerlerde. Bunun da büyük etkisi olabilir.

Burada yazdığın cümleyi bir oku önce.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birader steam i biliyoruz bizde ordan aldık zaten .Sen '' sorun '' steam den kaynaklanıyor olabilir yazmışsın.
Benim orada kastettiğim konu sahibinin belirttiği drop sorunları sebebiyle düşük puanlı olabileceği idi. Sen önce mahalle ağzını düzelt bence, okuduklarına dikkat edip tek perspektif ile kısıtlı kalmamanı tavsiye ederim.

Benim orada kastettiğim konu sahibinin belirttiği drop sorunları sebebiyle düşük puanlı olabileceği idi. Sen önce mahalle ağzını düzelt bence, okuduklarına dikkat edip tek perspektif ile kısıtlı kalmamanı tavsiye ederim.

Mahalle ağzı mı? O zaman şöyle cevap vereyim beyefendi. Sizin değerli yorumunuzdan bu şekilde mesaj çıkıyor. Şahsınızın yazmış olduğu bu lügat yanlış anlaşılmaya sebep verdiğinden mütevvelit doğru bilgi aktarımı sağlamıyor. Steam yorumlarıyla bahdesedilen drop yeme sorunları şahsınız tarafından yanlış anlaşılmış olup bizi bitap etmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı