RTX 2060 sistemde GTA:SA 30 FPS veriyor

Mahmutab

Hectopat
GTA SA gireceğiz (MTA) fakat sistem 30 FPS alıyor ki bazen 20'ye düşüyor. Ayarları düşüğe alayım dedim, 5 FPS fark etti. Steam'de GTA SA var fakat Steam'den yüklemedim. Bilen bilir Steam'deki sorunları. Sistemle GTA V vb. çok yeni oyunları rahat oynayabiliyorum ama bir nostalji yapalım dedik, PC yok oldu. (Oyun crack. Anlattım sebebi, gereksiz duyar kasmayın lütfen.)
(Oyunu HDD kurdum, o yüzden olabilir mi diye düşünmeye başladım. :D)

Sistem Özellikleri:
(Kısaca)
  • RTX 2060 Super
  • 16 GB RAM 3000MHz
  • Ryzen 5 3500
  • Samsung 970 EVO Plus 500 GB SSD
  • 1 TB Seagate Barracuda HDD

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA SA gireceğiz (MTA) fakat sistem 30 FPS alıyor ki bazen 20'ye düşüyor. Ayarları düşüğe alayım dedim, 5 FPS fark etti. Steam'de GTA SA var fakat Steam'den yüklemedim. Bilen bilir Steam'deki sorunları. Sistemle GTA V vb. çok yeni oyunları rahat oynayabiliyorum ama bir nostalji yapalım dedik, PC yok oldu. (Oyun crack. Anlattım sebebi, gereksiz duyar kasmayın lütfen.)
(Oyunu HDD kurdum, o yüzden olabilir mi diye düşünmeye başladım. :D)

Sistem Özellikleri:
(Kısaca)
  • RTX 2060 Super
  • 16 GB RAM 3000MHz
  • Ryzen 5 3500
  • Samsung 970 EVO Plus 500 GB SSD
  • 1 TB Seagate Barracuda HDD
Ben Jedi Fallen Order, Battlefront 2 hatta Cyberpunk gibi oyunları bile HDDye kurdum oradan oynuyorum. İnan onunla alakası yok. Farklı bir şey var gibi, belki hatalı bir pack olabilir kurduğun crackli versiyon. Öncelikle çözünürlük ayarlarını değiştirmeyi dene öyle bir test et. Ben şimdi Steam versiyonundan açtım oyunu GeForce fps sayacı da, steam fps sayacı da 999 görünüyor. Hiç kasma vesaire yok yani normal olarak.

Geri
Yukarı