RTX 2060 sistemde her ayarda aynı FPS

Velametix

Hectopat
Merhaba kısa bir video cektim bu darbogaz demek mi? Eğer darbogaz ise aldıgım yere gotursem Vatan Bilgisayar yani düzeltilebilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Ekran kartına MSI Afterburner'dan hız aşırtma denenmiş olabilir.
RTX 2060.
Ryzen7 2700.
16 GB RAM.
B450M anakart.

O zaman sizde nereye laf söyleyeceğinizi biliniz. Böyle herkese atar yapar gibi bir mesaj hiç olmamış. Ayrıca forumda "etiketleme" diye bir özellik var. Kullanmanızı tavsiye ederim.

Göz ardı et butonunu kullanmanı tavsiye ederim, senin keyfin için forum kullanmıyorum. Her ortaya konuştuğumda sen üzerine alınabilirsin diye susacak değilim.

Ne alakası var işlemcinin sorunlu olması ne gibi sorun pin krılması mı ne yani?

İşlemcin sıkıntılı falan değildir. OC her zaman fark yaratır fakat ''bende darboğaz yapmıyor'' diyen tayfa FX döneminden beri var. 2060 ile 2K'ya alır oyununu, ray tracing açar, sonra çıkıp darboğaz yapmıyor der. Sen 1080P oynarsın, bu videodaki gibi FPS farkları görünce darboğaz yapıyor dersin, sonra biri gelir konunun altına ''senin işlemcin sorunlu galiba'' yazar, böyle kafanı karıştırır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İşlemcin sıkıntılı falan değildir. OC her zaman fark yaratır fakat "bende darboğaz yapmıyor" diyen tayfa FX döneminden beri var. 2060 ile 2K'ya alır oyununu, Ray Tracing açar, sonra çıkıp darboğaz yapmıyor der. Sen 1080p oynarsın, bu videodaki gibi FPS farkları görünce darboğaz yapıyor dersin, sonra biri gelir konunun altına "senin işlemcin sorunlu galiba" yazar, böyle kafanı karıştırır.

Adama yarım saattir bunu anlatmaya çalıştım.

Geri
Yukarı