RTX 2060 sürücüsü kurarken "NVIDIA kurulum programı başarısız" hatası

Losquar

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı
Rtx 2060
RTX 2060 ekran kartında sürücü kurmayı denediğimde NVIDIA kurulum programı başarısız hatası alıyorum. Bunu nasıl çözerim?

Yanlış sürücü indirme ihtimalinize karşı GeForce Experience ile güncellemenizi tavsiye ederim. Ayrıyeten mevcut sürücüyü DDU ile kaldırdıktan sonra güncel sürücüyü kurmak da çözüm olabilir.

Yanlış sürücü indirme ihtimalinize karşı GeForce Experience ile güncellemenizi tavsiye ederim. Ayrıyeten mevcut sürücüyü DDU ile kaldırdıktan sonra güncel sürücüyü kurmak da çözüm olabilir.
Hocam GeForce Experience yüklemeyi denediğimdede aynı hatayı alıyorum.

Ekran kartını nereden aldınız, ekran kartının taklit olma ihtimali var, yükselen fiyatlar karşısında böyle yollara baş vurulmaya başlandı. Onun dışında doğru sürücüyü kurduğunuzdan emin olun ve Geforce Experienceden kartı güncelleyin

Ekran kartını nereden aldınız, ekran kartının taklit olma ihtimali var, yükselen fiyatlar karşısında böyle yollara baş vurulmaya başlandı. Onun dışında doğru sürücüyü kurduğunuzdan emin olun ve GeForce Experience'tan kartı güncelleyin.

Hocam ekran kartını Vatan'dan aldım yaklaşık 1,5 senedirde kullanıyorum ekran kartı 1-2 güne kadar gayet iyi çalışıyordu fakat GeForce Experience varken sürücüyü yüklemeye çalıştığımda hata verdi ve şu an aygıt yöneticisindede görüntü bağdaştırıcı yeri de yok.
NVİDİA bu konuda belirtilen adımları uygular mısınız?
Hocam aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcıları yok. Directx ile baktığımdada 10.0.19041.868

Geri yüklemeye girdiğimde özellik sayfasında beklenmeyen bir hata oluştu (0x81000202) hatası alıyorum.

Hizmetlere girip bütün Microsoft hizmetlerini etkinleştirince sorun çözülüyormuş. İnternetten araştırarak bunu buldum. Denemekte fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı