RTX 2060 Super 81-82 dereceyi görüyor

Elvis31

Femtopat
Daha fazla  
RDR Ultra textuly diğerleri mediuim 77-78
Ready or Not 78-82
Spider-Man 80
Days Gone 79-80 derece normal mi yeni aldım PC'yi RTX 2060 Super i5-11400F

Anormal bir durum değil, ben de 2060 Super kullanıyorum. Güç tüketimi yüksek ve verimliliği düşük bir kart. Undervolt yapıp sıcaklığı düşürebilirsin. Bir de kartın ve kasanın tam modelini yazar mısın?

Windforce olduğunu varsayıyorum modelin, gayet normal bu sıcaklıklar. Yani kartın soğutması bu kadar. Dediğim gibi undervolt yapabilirsiniz sıcaklıkları düşürmek için.

Anormal bir durum değil, ben de 2060 Super kullanıyorum. Güç tüketimi yüksek ve verimliliği düşük bir kart. Undervolt yapıp sıcaklığı düşürebilirsin. Bir de kartın ve kasanın tam modelini yazar mısın?

Az çok yeni aldım dediğin için fiyatı tahmin edebiliyorum. Kaça aldın? Edebiliyorsan iade et. Edemiyorsan undervolt yapalım.

Şimdi bugün bencmark testi yaptım CPU %11 gpu%14 daha az çalışıyor diye ben meğerse güç şeyini yüksek yapmadığım için fanları çalışmıyormuş halletim şimdi oldu 81 derece olmasında sıkıntı değil mis kullandıkça düzelir diye bir şey daha var mış bir de odada 30-35 derece falan.

Şimdi bugün bencmark testi yaptım CPU %11 gpu%14 daha az çalışıyor diye ben meğerse güç şeyini yüksek yapmadığım için fanları çalışmıyormuş halletim şimdi oldu 81 derece olmasında sıkıntı değil mis kullandıkça düzelir diye bir şey daha var mış bir de odada 30-35 derece falan.

Kullandikca duzelmez. UV yapman daha mantikli olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı