RTX 2060 Super eskidi mi?

Arkadaşlar Türkiye'de yaşıyoruz. Belki ayda 5-6 bin dolar para kazanan Amerikalı veya 6-7 bin Euro kazanan Avrupa'lı için eskimiştir ama bizim için hala çok yeni:D.

Benim hala almayı düşündüğüm bir kart. Grafiğe fazla takılmıyorsanız daha 3-4 senesi var. Ondan sonra da yeni nesil F/P kartlara bakarız.

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim sağ olun. Bende kartımın hala gayet iyi olduğunu düşünüyorum fakat sabah bir yabancı kanalda inceleme izledim adamlar bayağı gömdü de 2060S'i :D o yüzden biraz korkmuştum, sağ olun.

Arkadaşlar Türkiye'de yaşıyoruz. Belki ayda 5-6 bin dolar para kazanan Amerikalı veya 6-7 bin Euro kazanan Avrupa'lı için eskimiştir ama bizim için hala çok yeni:D.

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim sağ olun. Bende kartımın hala gayet iyi olduğunu düşünüyorum fakat sabah bir yabancı kanalda inceleme izledim adamlar bayağı gömdü de 2060S'i :D o yüzden biraz korkmuştum, sağ olun.

Böyle durumlarda yukarıda yazdığım mesajı aç 3 kere oku :). Geçen arkadaş için sıvı soğutma bakıyorduk, birazda yabancı forumlarda araştıralım dedik, adamın biri bir ürün tavsiye etti Avrupa'da 400€, buraya gelene kadar çıkacağı fiyatı sen düşün :D. Allah bilir 5-6 bin dolar maaşım olsa YouTube Türkiye'de önerilen 8-10 bin liralık pclere bakıp bu fiyata nasıl PC topluyorlar 1 ekran kartı zatan o fiyat der şaşırdım :D.

Geri
Yukarı