RTX 2060 Super için işlemci ve anakart önerisi

Bütçe
2000-4000 tl arası

thefunction

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Elimde şu anda mevcut olarak kullandığım Palit model RTX 2060 Super
Intel i5-9400F 16 GB 3000 MHz RAM ve MSI H310 Pro VDH Plus model bir anakartım var. İnternette yaptığım ve kendi gördüğüm şeyler sonucunda işlemci ve ekran kartının biraz darboğaz yaptığını gördüm. Ben bu konularda birazcık takıntılı olduğum için işlemci ve anakartı değiştirmeye karar verdim. Şöyle uygun bir fiyata güçlü bir işlemci ve bunu destekleyecek anakartı arıyorum. Bilgili arkadaşlar ulaşırsa sevinirim.

Arkadaşlar merhaba. Elimde şu anda mevcut olarak kullandığım Palit model RTX 2060 Super.
Intel i5-9400F 16 GB 3000 MHz RAM ve MSI H310 Pro VDH Plus model bir anakartım var. İnternette yaptığım ve kendi gördüğüm şeyler sonucunda işlemci ve ekran kartının biraz darboğaz yaptığını gördüm. Ben bu konularda birazcık takıntılı olduğum için işlemci ve anakartı değiştirmeye karar verdim. Şöyle uygun bir fiyata güçlü bir işlemci ve bunu destekleyecek anakartı arıyorum. Bilgili arkadaşlar ulaşırsa sevinirim.

İşlemci:
Anakart:
Bütçe biraz artarsa bu anakart alınabilir.
@MEGREAIM hocam neyini beğenmediniz?

Son düzenleme:
Anakart:
İşlemci:

İşlemci:
Anakart:
Bütçe biraz artarsa bu anakart alınabilir.
@MEGREAIM hocam neyini beğenmediniz?

Hocam fazla masraf yapmaya gerek yok Ryzen 5 5600 oldukça güçlü bir işlemci.

Anakart:
İşlemci:

Hocam fazla masraf yapmaya gerek yok Ryzen 5 5600 oldukça güçlü bir işlemci.

Güçlü olduğu için 5600 önerdim. Ayrıca ileride PCI4.0 ekran kartı kullanıcaksa B550 iyi bir tercih olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı