RTX 2060 Super ile mining yapmak kartın ömrünü nasıl etkiler?

Memory clock'un ekside olmaması lazım. MH Değerinizi düşürür. Core Clock ekside olacak. Fan hızınızı 85'e sabitleyin ondan sonra derece bilgisi verebilir misiniz. Memory Clock +750 olabilir şu an. Ayrıca şu an attığınız fotoğrafa göre ekran kartınızın kendisini kapatması gerekiyor sıcaklık limitinin fazlasıyla üstünde.
Screenshot_18.png
45 MH ve 125W'da çalışıyor sabit 42 Derece

Bellek hızının yükseltilip gerekirse voltaj ve watt'ın düşürülmesi gerekiyor. Sıcaklıklarınız şuan için fazla.
Hynix belleklerde genellikle memory clock düşürünce kazım hızı artıyor. Kendi 1660 Super kartımda memory clock hızı artırınca MH düşüyor. -502 memory -502 clock değerlerinde 32 MH/s kazıyorum.

Hynix belleklerde genellikle Memory clock düşürünce kazım hızı artıyor. Kendi 1660 Super kartımda Memory clock hızı artırınca mh düşüyor. -502 Memory -502 clock değerlerinde 32 MH/s kazıyorum.

Kesinlikle bende de Memory clock artırınca kazım hızım düşüyor.

RTX 2070 Super'e sahibim.

44 MH/s 115W çekiyor. Kartım 35-42 derece arası dolaşıyor sıcaklığı fan %50 ile çalışıyor.
Super serisinde power limit %51'lere kadar indiği için daha düşük güç kullanımı gerçekleştiriyorsunuz. Ben en düşük %71 yapabiliyorum.

Geri
Yukarı