RTX 2060 Super sistem SSD takılıyken siyah ekranda kalıyor

nightophlia

Zeptopat
Daha fazla  
Bilgisayari actigimda siyah ekrana dusuyordu ancak SSD'yi cikartip calistirdigimda BIOS'a girebiliyor, cikisi ekran kartindan aliyorum. Ekran kartinda bir sıkıntı var midir?
BIOS'ta anakart ekran kartini goruyor.

Ryzen 7 3700X.
MSI 2060 Super Gaming.
MSI B550 Carbon Wi-Fi

Son düzenleyen: Moderatör:
2. Elmi aldın sistemi? Bende de HDD takınca sistem açılmıyordu ekran kartının transistörleri şişmişti sanırım lehimle halletmisti usta düzelmişti. Sizde aynı şey olacak diye bişey yok ama paylaşayim dedim.

Ve ya psu
2. Elmi aldın sistemi? Bende de HDD takınca sistem açılmıyordu ekran kartının transistörleri şişmişti sanırım lehimle halletmisti usta düzelmişti. Sizde aynı şey olacak diye bişey yok ama paylaşayim dedim.
ekran kartını çıkartın anakarta bağlayın monitörü kapanmazsa sıkıntı ekran kartındadır

Hayir 0 aldim

Ssd bozuk olabilir
Umarim sadece ssd dir garantisi var

Ve ya psu

ekran kartını çıkartın anakarta bağlayın monitörü kapanmazsa sıkıntı ekran kartındadır
Anakarttan goruntu almiyo apu degil islemci

Bilgisayari actigimda siyah ekrana dusuyordu ancak SSD'yi cikartip calistirdigimda BIOS'a girebiliyor, cikisi ekran kartindan aliyorum. Ekran kartinda bir sıkıntı var midir?
BIOS'ta anakart ekran kartini goruyor.

Ryzen 7 3700X.
MSI 2060 Super Gaming.
MSI B550 Carbon Wi-Fi

SSD'yi 2. yuvaya taktigimda da gormuyor bu arada.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı