RTX 2060 Super sistemde düşük FPS

Hangi seçenekleri açmam gerekiyor. Daha önceden konu açmıştım oradan birkaç fotoğraf atayım. 1080p yüksek ayarlarda almışım bu Ss'i.

Onun bilgisayarında bir sorun olmadı, ekran kartından dolayı değil diye düşünüyorum :(.(birkaç oyunda denedik, internetteki videolardaki gibi alıyor FPS'i.

Hocam burada çok ciddi bir darboğaz var işlemciden

Şu an bu oyunlar mevcut bilgisayarımda. Hangi oyun için test yapayım, ayrıca MSI Afterburner'da hangi değerleri açmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• Oyunlar.PNG
    Oyunlar.PNG
    170,3 KB · Görüntüleme: 54
Hangi seçenekleri açmam gerekiyor. Daha önceden konu açmıştım ordan bir kaç fotoğraf atayım. 1080p yüksek ayarlarda almışım bu ss'i.

Onun bilgisayarında bir sorun olmadı, ekran kartından dolayı değil diye düşünüyorum :(.(birkaç oyunda denedik, internetteki videolardaki gibi alıyor FPS'i.
Ekran kartını daha fazla kullanan bi oyunla paylaşırmısın.

Hangi seçenekleri açmam gerekiyor. Daha önceden konu açmıştım ordan bir kaç fotoğraf atayım. 1080p yüksek ayarlarda almışım bu ss'i.

1080P için, 2060S veya 2070
4K için, 2080 Ti'yı dahi rahatlıkla besler.

Hocam mesela GTA 5 varsa onun değerlerini paylaşabilir misiniz? İşlemciyi zorladığı için sorunun neyden kaynaklandığını anlayabiliriz.

Battlefront'ta denedim High ayarlarda aldığım değerler böyle. R5 2600 ve RX 5600XT ile.
Şimdi Witcher 3'e geçip ordan da birkaç değer paylaşacağım.

battlefront2 fps2-min.png

Dosya Ekleri

• Battlefront2 fps1-min.png
    Battlefront2 fps1-min.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 58

Geri
Yukarı