RTX 2060 UV Yapmak

The G.O.A.T

Kilopat
Makaleler
1
RTX 2060 kartına sahibim 78 derecelerde dolaşıyor oyun oynarken %100 de. GameGaraj'a söylediğim zaman bunun bir başarı olduğunu problem olmayacağını belirttiler ama ben yine de yapmak istiyorum @kandes2 yardım edebilir misiniz?

Ekran kartınızı %100 kullanmak kötü değil aksine iyi bir şeydir. Yani ekran kartından tam verim alıyorsunuz. Ayrıca 78 derece karta göre iyi bir değer. Bir proplem yaşamadıysanız ne mutlu size.

Ne kadar FPS o kadar ısınma, kart kullanımı. FPS sabitleyin eğer öyle olmasını istemiyorsanız.

Ekran kartınızı %100 kullanmak kötü değil aksine iyi bir şeydir. Yani ekran kartından tam verim alıyorsunuz. Ayrıca 78 derece karta göre iyi bir değer. Bir proplem yaşamadıysanız ne mutlu size.

%100 kullanılmasına bir şey demiyorum zaten 78 derece birazcık içimi karartıyor ama GameGaraj(aldığım yer)e sorunca onlar 78'in kart için iyi olduğunu söyledi darboğaz olmadığı için mutluyum zaten. Sadece coil whine var :/
Ne kadar FPS o kadar ısınma, kart kullanımı. FPS sabitleyin eğer öyle olmasını istemiyorsanız.

Witcher 3 oynarken 75'e sabitleyemiyorum mecburen sınırsıza almam gerekiyor önerebileceğiniz progrma vs var mı 60 olunca görüntü kötüleşiyor 75Hz olduğu için monitör.

%100 kullanılmasına bir şey demiyorum zaten 78 derece birazcık içimi karartıyor ama GameGaraj(aldığım yer)e sorunca onlar 78'in kart için iyi olduğunu söyledi darboğaz olmadığı için mutluyum zaten. Sadece coil whine var :/
Coil whine denen şey sadece bobinlerin normalden birazcık fazla çıkardığı ses. Herhangi bir zararı yokdur kartınıza.

Geri
Yukarı