RTX 2060 Valorant FPS düşmesi

mmyn31

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, normalde Valorant'ı 180-240 FPS arasında bir sorun olmadan oynardım fakat son 4 5 gündür FPS 160'dan yukarı zor çıkıyor ve fight olduğu zamanlarda skiller atılınca neredeyse 80'lere kadar düşüyor. Oyun çok rahatsız ve kasıntılı olmaya başladı, nasıl düzeltebilirim? Yaklaşık 8 gün önce undervolt yaptım, PC çok ses çıkarıp kendini zorladığı için. Undervolt yaptıktan sonraki 2 3 günde hiçbir sorun çıkmamıştı. Sistem özelliklerim:
HP Omen 15.
RTX 2060.
i5 10300H
16g RAM.

Havalar ısındı, sıcaklık kaynaklı FPS kaybı konuları çok artmaya başladı. Laptoplar bu havalarda çok ısınıyor, çok zorlanıyor, takılma ve donma yaşatıyor. Sizin sorununuz da muhtemelen sıcaklıklarla alakalı.

Havalar ısındı, sıcaklık kaynaklı FPS kaybı konuları çok artmaya başladı. Laptoplar bu havalarda çok ısınıyor, çok zorlanıyor, takılma ve donma yaşatıyor. Sizin sorununuz da muhtemelen sıcaklıklarla alakalı.

Sağ olun cevabınız için, dediğim gibi 3 4 güne kadar olmuyordu. Zaten havalar da çok sıcak değil yaşadığım bölgede ama bilemiyorum çok can sıkıcı olmaya başladı bu sorun bombalar atılıp smokelar falan indiğinde 80'lere kadar düşüyor FPS ve çok kasıyor gibi hissettiriyor oyuna.

Yeni konular

Geri
Yukarı