RTX 2060 Valorant'da düşük performans

• Konuyu başlatan EgeNn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 726
İşletim sistemi
Windows 10
Bilgisayarı satın aldığım zaman termal macun işlerini vs. ben yapmamıştım bi gidip termal macun vs. sürdürürsem fanları kontrol ettirirsem sorun düzelirmi?
Düzelir hocam. Sorun termal macun veya fan.

Adam 200 FPS üstü alması lazımken 120 alıyor. Yetmesine ona da yeter ama bilgisayarında bir sorun var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı satın aldığım zaman termal macun işlerini vs. ben yapmamıştım bi gidip termal macun vs. sürdürürsem fanları kontrol ettirirsem sorun düzelirmi?
Yaşadığınız sorundan bağımsız işlemci bakımının yapılması gerekiyor. Belki de bu sıcaklıklardan ötürü frekans düşürüyorda olabilir.

2060 İ79700 ile sencede biraz düşük değilmi ve monitörüm 144hz, 120ye düşünce olan histen rahatsız oluyorum. Ve buraya çözüm bulmak için geldim eleştiriler için değil.

2060 İ79700 ile sencede biraz düşük değilmi ve monitörüm 144hz, 120ye düşünce olan histen rahatsız oluyorum. Ve buraya çözüm bulmak için geldim eleştiriler için değil.
Hocam takmayın siz. Arkadaş daha küçük büyük ihtimalle. Siz o bilgisayarı bir bilene götürün. Macun falan değişsin. Fanları kontrol etsin. İşlemcim çok ısınıyor deseniz o size yardımcı olur zaten.

Geri
Yukarı