RTX 2060 ve i7-10750H GTA V düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

Yusuf Serhan

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
NVIDIA GeForce RTX 2060.
Intel Core i7-10750H CPU @ 2.60GHz
16 GB RAM.
1920 X 1080, 144 Hz.

Özelliklerine sahip bir laptopum var. Laptopumu şarjda oynuyorum. Sürücülerim güncel. Bizzat GeForce Experience indirip kuruyor sürücüleri. Windows sürümüm güncel. Ayarları GeForce Experience'nin belirlediği optimum ayarlarda kullanıyorum. Fakat FPS'im çok kötü. Control RTX açık 60 FPS, Doom (2016) 144 FPS Rise of the Tomb Raider 80-100 FPS Shadow of the Tomb Raider RTX açık 60 FPS, Mortal Kombat 11 60 FPS alarak oynayabiliyorum. Sadece GTA V böyle. Başka herhangi bir oyun olsa çöp optimizasyon der geçerim fakat bu GTA V. FPS sorunumu nasıl çözebilirim?

Whisper mode ve battery mode kapalı. Ayarların hepsini nasıl yazabilirim bilmiyorum. Ama her şey çok yüksekte diyebilirim kısaca. Sistemim yüksek olduğu için otomatik yaptı sanırım GeForce Experience. FPS'im 28-40 arası çıkmak istediğim FPS değeri 144 FPS.

Whisper mode ve battery mode kapalı. Ayarların hepsini nasıl yazabilirim bilmiyorum. Ama her şey çok yüksekte diyebilirim kısaca. Sistemim yüksek olduğu için otomatik yaptı sanırım GeForce Experience. FPS'im 28-40 arası çıkmak istediğim FPS değeri 144 FPS.
Bende 1660 Ti var aşağı yukarı benim de hepsi en yüksekte ve bende ayrıca 8gb ram var ancak 80-60 arası değer alıyorum ben başka bir sorun olabilir.

Bende 1660 Ti var aşağı yukarı benim de hepsi en yüksekte ve bende ayrıca 8 GB RAM var ancak 80-60 arası değer alıyorum ben başka bir sorun olabilir.

Bende o yüzden diyorum bir gariplik var diye. Bu tarz bir sistemde Full grafiken Full FPS alamazsam nasıl bir sistemden alabilirim ki? Bence yazılımsal olarak benim atladığım bir şey var ama çözemiyorum.

Geri
Yukarı