RTX 2060 ve Ryzen 2600 sistem toplama

Ram konusunda ileriye dönük olmasını istedim ve rgb sevdiğim için. Sizin önerdiğiniz işlemci soğutucusu almasını alabilirim fakat nasıl takilicagi hakkında en ufak bir fikrim yok. Bende onun için hazır sistem üzerinden alayım dedim.Anakart olarak değişikliği geri alicam. Yazın mersin gerçekten çok fazla sıcak oluyor kasayı araştırdığımda dark kasaya göre daha serin gibime geldi sıcaklık konusunda endişem olmasın istiyorum.

Ram konusunda ileriye dönük olmasını istedim ve rgb sevdiğim için. Sizin önerdiğiniz işlemci soğutucusu almasını alabilirim fakat nasıl takilicagi hakkında en ufak bir fikrim yok. Bende onun için hazır sistem üzerinden alayım dedim.Anakart olarak değişikliği geri alicam. Yazın mersin gerçekten çok fazla sıcak oluyor kasayı araştırdığımda dark kasaya göre daha serin gibime geldi sıcaklık konusunda endişem olmasın istiyorum.
sıkıntı yaşamazsınız sıcaklık konusunda en çok sıkınıt çeken parça malesef işlemci oluyor @Sylveon attığı soğutucu ile çok rahat çözebilirsiniz ekran kartı sıcaklığı içinde kendi fanları ve kasanın içindeki hava akışı yeterli olacaktır.

Aklımda bir sistem daha var @Sylveon sizce hangi sistem daha ileriye dönük olur

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200412-210832_Chrome.jpg
    Screenshot_20200412-210832_Chrome.jpg
    211,1 KB · Görüntüleme: 23
@Ayberk Gürfidan attığım videoyu izlediniz mi? İzlerseniz stok soğutucunun hava akışı iyi bir kasada problemi olmadığını görürsünüz ama soğutucu ile hem sınırlar zorlanabilir hem garantiye alınabilir.
evet izledim o yüzden " @Sylveon attığı soğutucu ile çok rahat çözebilirsiniz ekran kartı sıcaklığı içinde kendi fanları ve kasanın içindeki hava akışı yeterli olacaktır. " demiştim
Teknobiyotik daha iyi açıkçası.
katılıyorum hiç alışveriş yapmadım siteden nasıl bir hizmet sunduklarını bilmiyorum fakat fiyatları çok iyi tutmuşlar bazı parçalarda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı