RTX 2060 Ventus ekran kartına UV yapmak

vaterloss

Hectopat
Merhabalar. MSI RTX 2060 Ventus XS modeli ekran kartım var. Fabrika çıkışlı OC olduğu için 1920MHz'de çalışıyor ve kartı oyunlarda 75 derece aşağısında çalışmıyor. Undervolt yapmak istiyorum bu yüzden ama hiçbir bilgim yok bu konuda. Ayni modele yapanlar nasıl sonuç aldılar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. MSI RTX 2060 Ventus XS modeli ekran kartım var. Fabrika çıkışlı OC olduğu için 1920MHz'de çalışıyor ve kartı oyunlarda 75 derece aşağısında çalışmıyor. Undervolt yapmak istiyorum bu yüzden ama hiçbir bilgim yok bu konuda. Ayni modele yapanlar nasıl sonuç aldılar?

75 derece gayet normal bir değer. Bu arada ne bekliyordunuz anlamadım 50 derecede falan mı çalışmasını ?

Yapılan testlerde bu kadar yüksek ısıda çalışmıyor ama. Neden peki?

Sadece sıcaklık değil de aynı zamanda güç tüketiminden de kısmak istiyorum.

Hava akımınada bağlı. Onun sıvı soğutucusu olabilir daha iyi akımlı bir kasası olabilir. Ekran kartı şans işidir onunki az ısınır seninki çok ısınır. 75 derece az değil +85 olmadığı sürece sıkıntı yok kafana takma.

Hava akımınada bağlı. Onun sıvı soğutucusu olabilir daha iyi akımlı bir kasası olabilir. Ekran kartı şans işidir onunki az ısınır seninki çok ısınır. 75 derece az değil +85 olmadığı sürece sıkıntı yok kafana takma.
Donanim Arşivinden aldım sistemi. Aynı sistem yani ama sonuçlar farklı. Ama dediğin gibi şansa böyle bişi geldi galiba bana.
CS:GO'da 78 79 derecese oynuyorum adam 65 derecede oynuyor.

Geri
Yukarı