Alıcı RTX 2060 veya RTX2060 Super

Temiz 1-1, 5 yıllık garantili kutulu 3050 olur mu?
Kartın modeli bu:

Maalesef hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teklif bırakınız. Miningsiz, temiz lazım.
Asus dual rtx2060 mevcut, 3000 serisine geçtiğim için boşa çıktı. 3500tl düşünüyorum. Amazon japonyadan aldım fanlarda kronik şık şık sesi mevcut soğutmaya etkisi yok fakat. Global garantisi vs. varsa çıkmasın diye müdahale etmedim.

Hala lazımsa elimde Gigabyte RTX 2060 var kutulu temiz mining yapılmamış. Fiyat olarak 4000 TL düşünüyorum. Fiyatı aldığım fiyata göre belirledim altını üstünü konuşuruz.

Hala lazımsa elimde Gigabyte RTX 2060 var kutulu temiz mining yapılmamış. Fiyat olarak 4000 TL düşünüyorum. Fiyatı aldığım fiyata göre belirledim altını üstünü konuşuruz.
Hocam naptınız 4 bine 2. el RX 6600 bulunur rahatça. O kartın hak ettiği fiyat 3200-3400. Gigabyte olduğuna göre ısınma sorunlu model de değildir umarım.

Hocam naptınız 4 bine 2. el RX 6600 bulunur rahatça. O kartın hak ettiği fiyat 3200-3400. Gigabyte olduğuna göre ısınma sorunlu model de değildir umarım.

Elmayla armudu kıyaslıyorsunuz, herkes muadil NVIDIA kartların her zaman daha pahalı olduğunu bilir. Belirttiğiniz fiyattan mining çıkması kartları alabilirsiniz lakin ben kartımı ona göre fiyatlandıramam. 4000 olmaz başka fiyat olur lakin mining çıkması kartla bir olmaz fiyat. Isınma sorunu da yaşamadım, kasam masamda ve mini ITX olmasına rağmen fan sesini duymuyorum bile çok serin çalışıyor.

3600e Asus dual sattım yurt dışı, piyasa düşürmek için kafanızdan fiyat uydurmayın.

Elmayla armudu kıyaslıyorsunuz, herkes muadil NVIDIA kartların her zaman daha pahalı olduğunu bilir. Belirttiğiniz fiyattan mining çıkması kartları alabilirsiniz lakin ben kartımı ona göre fiyatlandıramam. 4000 olmaz başka fiyat olur lakin mining çıkması kartla bir olmaz fiyat. Isınma sorunu da yaşamadım, kasam masamda ve mini ITX olmasına rağmen fan sesini duymuyorum bile çok serin çalışıyor.
3600e Asus dual sattım yurt dışı, piyasa düşürmek için kafanızdan fiyat uydurmayın.
Ben piyasa düşürmüyorum. 6700'e düştü sıfır 3060 piyasası. süper olmayan 2. el rtx 2060 için 4 bin istenmiş ve gigabyte 2060'lar genelde ısınma sorunlu. Alıcı bulmada kolay gelsin ne diyeyim.

Ben piyasa düşürmüyorum. 6700'e düştü sıfır 3060 piyasası. Süper olmayan 2. el RTX 2060 için 4 bin istenmiş ve Gigabyte 2060'lar genelde ısınma sorunlu. Alıcı bulmada kolay gelsin ne diyeyim.

3060 ile arasında yüzde 20 fark olan bir kartı neden yarı fiyatına satayım peki?

Geri
Yukarı