RTX 2060 vs 2060 Refresh (Mobile)

Makaleler
4
Arkadaşlar bu iki grafik kartı arasındaki farkı bana detaylıca anlatabilecek birisi var mı? Laptop alacağım Monster 2060 Refresh ama stok yok, Omen 2060 stok var ama Refresh değil.

Refresh'in %10'a kadar fark yarattığı söylemişti bir tanıdığım. Açıkçası bende refresh var ama eski sürüm ile test edeceğim bir pc'ye sahip değilim maalesef.
Max-Q çok ince modellerde sadece kullanıldığını biliyorum ben. Eğer bir oyuncu laptopuna göre çok ince ise alacağınız model. Monster şu an hiçbir modelinde Max-Q kullanmıyor. Ama omen tarafını pek bilmiyorum. Araştırmakta fayda var. Alacağınız modelin linkini buraya atabilir misiniz?

Refresh'in %10'a kadar fark yarattığı söylemişti bir tanıdığım. Açıkçası bende refresh var ama eski sürüm ile test edeceğim bir pc'ye sahip değilim maalesef.
Max-Q çok ince modellerde sadece kullanıldığını biliyorum ben. Eğer bir oyuncu laptopuna göre çok ince ise alacağınız model. Monster şu an hiçbir modelinde Max-Q kullanmıyor. Ama omen tarafını pek bilmiyorum. Araştırmakta fayda var. Alacağınız modelin linkini buraya atabilir misiniz?

Yok hocam, benim almayı düşündüğüm üründe Max-Q falan yazmıyor. Sadece NVIDIA® GeForce RTX™ 2060 bu şekilde yazıyor.

Ürün linki: HP Omen 17

Hocam refresh olma ihtimali var ama emin değilim. Galiba tükettiği güç ile anlayabiliyorduk ama nasıl yapıldığını hatırlamıyorum. 10. nesil işlemcilerde genelde refresh sürüm kullanılıyor ama bi karşılaştırma yapıp emin olmakta fayda var.

İnanır mısın hocam 2 gündür arıyorum. Bağlanmak 25-30 dakika sürüyor. Müşteri hizmetleri ürün hakkında hiçbir şey bilmiyor.

Hocam Refresh olma ihtimali var ama emin değilim. Galiba tükettiği güç ile anlayabiliyorduk ama nasıl yapıldığını hatırlamıyorum. 10. nesil işlemcilerde genelde Refresh sürüm kullanılıyor ama bir karşılaştırma yapıp emin olmakta fayda var.

Peki normal 2060 mı daha iyi FPS veriyor? Yoksa 2060 Refresh mi? Güç tüketimini boş verin hocam. Yıllar sonra adam akıllı bir bilgisayar alıyorum. FPS görmek istiyorum ben. İsterse 500 TL elektrik faturası gelsin :D :D. Ayrıca biraz baktım normal sürüm 90 Watt, Refresh 115 Watt kullanıyormuş.

İnanır mısın hocam 2 gündür arıyorum. Bağlanmak 25-30 dakika sürüyor. Müşteri hizmetleri ürün hakkında hiçbir şey bilmiyor.

Peki normal 2060 mı daha iyi FPS veriyor? Yoksa 2060 Refresh mi? Güç tüketimini boş verin hocam. Yıllar sonra adam akıllı bir bilgisayar alıyorum. FPS görmek istiyorum ben. İsterse 500 TL elektrik faturası gelsin :D :D.

2060 normal olanı daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı