RTX 2060 vs 2060 Refresh (Mobile)

Kaynak paylaşırmısnız.
The GeForce RTX 2060 Mobile benefits the most from Nvidia's GDDR6 treatment. The regular version comes with a 80W TBP. Nvidia is reportedly offering its partners a vBIOS updates that increases the threshold to 115W. That's a 43.8% increase and will ultimately give the GeForce RTX 2060 Mobile a very healthy performance boost.
Hepsini okumanıza gerek yok bu bölüm yeterli.

2060 normal olanı daha iyi.

E o zaman belirttiğim Omen ürünü almak daha iyi. Hem kasası da plastik değil diye biliyorum.

The GeForce RTX 2060 Mobile benefits the most from NVIDIA's GDDR6 treatment. The regular version comes with a 80W tbp. NVIDIA is reportedly offering its partners a VBIOS updates that increases the threshold to 115W. That's a 43.8% increase and will ultimately give the GeForce RTX 2060 Mobile'a Very healthy performance Boost.
Hepsini okumanıza gerek yok bu bölüm yeterli.

Haydaaa :)

Dostum sana önerim benim kullandığım modeli alman olacaktır. 15.6 inch olsa da metal kasaya sahip ve 20.2'den daha şık gözüküyor.
Hafif overclock yaptı benim makineye arkadaşım artık sen düşün baya canavar bişey.

Hocam bende v19.2 aldımda overclock değerlerini paylaşabilir misin GPU aynı ikisinde de.
Vallaha nasıl paylaşçam hiçbir fikrim yok bide GPU aynı olması yetmiyor maalesef. çok hafif hafif yükselterek yapmıştı arkadaşım. Ve hangi uygulamadan yaptığını bile bilmiyorum, belki uygulamayı silmişimdir bile.
Ayrıca senin modelinde 2 fan çıkışı var galiba. Çok zorlamanı tavsiye etmiyorum bende 4 çıkış var arkadaşım bile çok az arttırdım demişti.

Vallaha nasıl paylaşacağım hiçbir fikrim yok bir de GPU aynı olması yetmiyor maalesef. Çok hafif hafif yükselterek yapmıştı arkadaşım. Ve hangi uygulamadan yaptığını bile bilmiyorum, belki uygulamayı silmişimdir bile.
Ayrıca senin modelinde 2 fan çıkışı var galiba. Çok zorlamanı tavsiye etmiyorum bende 4 çıkış var arkadaşım bile çok az arttırdım demişti.

Bilgisayar gelsin, 2020 Refresh ise bende üzerinde oynarım biraz :D Refresh değilse zaten iade edip Monster için stok beklerim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı