RTX 2070 vs 2060

KillForPeace

Kilopat
Daha fazla  
Aralarında çok bir fark var mı? Laptop alacağım boşuna para vermek istemiyorum 2070 alacaktım ama eğer çok çok fazla bir değişiklik yoksa 2060 almayı düşünüyorum. Ya da laptop için alabileceğim 2060-2070 fiyatları arasında uygun bir ekran kartı ya da model varsa önerebilir misiniz? Ve bu ekran kartları arasında % kaçlık bir performans değişimi vardır? Şimdiden teşekkürler.

Aralarında genel olarak 3-15 fps fark var. Şuradan izleyebilirsin performans testlerini;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

10 FPS fark var görünüyor. Fiyatı ne kadar bilmiyorum ama GTX 1080'li bir notebook bulabilirsen alabilirsin. Yada 2060'dan biraz daha düşük GTX 1660Ti'lı bir notebook alabilirsin.

1.png

2.png

3.png

Aralarında genel olarak 3-15 fps fark var. Şuradan izleyebilirsin performans testlerini;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Laptop için de geçerli midir acaba bu değerler?

Bir 2060 kullanıcısı olarak 2070 super alınır 2070 almak gereksiz para olur.Şahsi fikrimce 4500 tl 2070 super alabiliyorsunuz,nerdeyse aynı fiyata geliyor.

Mobil versiyonları arasında yaklaşık %10 fark var ama RTX2070 115W'lık bir kart, RTX2060 ise 80W'lık. Fiyat farkı çoksa 2060 alın. Hem daha soğuk çalışacaktır hem de pil ömrü daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı