RTX 2060 vs GTX 1660 Super

Bu güç kaynağı nasıl?
.

Yetersiz mi? Peki RTX 2060 neden üretildi o zaman? Bilmediğimden soruyorum.

GTX 980Ti üretilirken GTX 950 neden üretildiyse bir nevi aynı sebepten dolayı üretildi. Orta segmentte ürün bulundurmak, bu fiyat bantlarında da ürün satmak için çıkartılmış bir kart RTX2060. RayTrace kullanacaksanız FPS konusunda ciddi kayıplar yaşatır.

Öncelikle uzak durman gereken psu listesi xigmatek x calibre serisi rampage tüm serileri Corsair vs 2018 sürümü hariç önermiyorum ve daha önce adı bilinmeyen markalar tavsiye edeceğim fsp hydro serisi özellikle g versiyonu sharkoon psulari ülkemizde pek bilinmesede iyidir Cooler master High power elinizdeki psuyu elden çıkarıp üzerine bütçe ekleyip seasonic markasını tek geçerim oldum olalı seasonic psu kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım yaklaşık 15 senede 3 defa değiştirdim oda watt değeri yeterli gelmediği için milyarlarca para verdiğiniz sistemi kalitesiz psulara emanet etmeyin.

GTX 980 Ti üretilirken GTX 950 neden üretildiyse bir nevi aynı sebepten dolayı üretildi. Orta segmentte ürün bulundurmak, bu fiyat bantlarında da ürün satmak için çıkartılmış bir kart RTX2060. raytrace kullanacaksanız FPS konusunda ciddi kayıplar yaşatır.

Kullanmazsam 1660SUPER Gaming mi daha iyi olur?
Öncelikle uzak durman gereken psu listesi xigmatek x calibre serisi rampage tüm serileri Corsair vs 2018 sürümü hariç önermiyorum ve daha önce adı bilinmeyen markalar tavsiye edeceğim fsp hydro serisi özellikle g versiyonu sharkoon psulari ülkemizde pek bilinmesede iyidir Cooler master High power elinizdeki psuyu elden çıkarıp üzerine bütçe ekleyip seasonic markasını tek geçerim oldum olalı seasonic psu kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım yaklaşık 15 senede 3 defa değiştirdim oda watt değeri yeterli gelmediği için milyarlarca para verdiğiniz sistemi kalitesiz psulara emanet etmeyin.

Kullanmazsam 1660SUPER Gaming mi daha iyi olur?
Bir önceki mesajımda yazdığım, ortalama olarak %15 daha fazla fps alırsınız ibaresini RTX kapalı olarak söylemiştim. Eğer RTX 2060'a eliniz uzanıyorsa kesinlikle GTX 1660Super modelini aklınızdan çıkarabilirsiniz. Gözünüz RTX 2060'ın üzerine çıkabilmekte olsun. Eğer AMD tarafına da bakacaksanız ve RTX 2060 seviyesi yeterli diyorsanız çok daha ucuza RX 5600XT modelini de inceleyebilirsiniz.

Bir önceki mesajımda yazdığım, ortalama olarak %15 daha fazla FPS alırsınız ibaresini RTX kapalı olarak söylemiştim. Eğer RTX 2060'a eliniz uzanıyorsa kesinlikle GTX 1660SUPER modelini aklınızdan çıkarabilirsiniz. Gözünüz RTX 2060'ın üzerine çıkabilmekte olsun. Eğer AMD tarafına da bakacaksanız ve RTX 2060 seviyesi yeterli diyorsanız çok daha ucuza RX 5600XT modelini de inceleyebilirsiniz.

Aman hocam AMD ekran kartı bendem uzak olsun. 2060 almak istiyorum. Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı