RTX 2060 vs RX 5600 XT

Bu kadar para ödeyip AMD'nin o saçma sapan sürücüden kaynaklı siyah ekranlarını, oyundan atmalarını, saçma sapan diğer problemlerini yaşamak istemezsiniz herhalde.
O zaman RTX 2060 alın.
Bu arada RTX 3000 serisini de bekleyebilirsiniz.

Yeni seriler beklenebilir. RTX 3050 ya da AMD muhadili sizin butcenize uyacak gibi. Ama yok bana acil lazim derseniz ikisi de alinabilir. Yeni surucu ile artik AMD tarafinda da hiçbir sorun kalmadi. RX 5600 XT %2 daha iyi parformansa sahip ama bu fark edilebilecek bir fark degil. Onun disinda RTX zaten 2060'da iyi kullanilamiyor yani RTX 2060 alma sebebi Ray Tracing olmamali. Onun disinda pek farklari yok ikisi de uzmez.

Yeni seriler beklenebilir. RTX 3050 ya da AMD muhadili sizin butcenize uyacak gibi. Ama yok bana acil lazim derseniz ikisi de alinabilir. Yeni surucu ile artik AMD tarafinda da hiçbir sorun kalmadi. RX 5600 XT %2 daha iyi parformansa sahip ama bu fark edilebilecek bir fark degil. Onun disinda RTX zaten 2060'da iyi kullanilamiyor yani RTX 2060 alma sebebi Ray Tracing olmamali. Onun disinda pek farklari yok ikisi de uzmez.
ancak ekran kartı için bütçem 3000 tl
RTX 2060 daha mantıklı da, her RTX 2060 modeli iyi değil işte. Şu kartları sorarken model de belirtin. Atıyorum INNO 3D alırsınız, çok sesli çalışır sonra pişmanım dersiniz.
gigabyte veya msi düşünüyorum

RX 5600 XT alicaksaniz Pulse alin, RTX 2060 alirsaniz da Gigabyte OC alin. Aralarinda 180 TL gibi bir fark var 2060 daha pahali. Karar sizin. Bu arada yeni nesilin dusuk butce kartlari yakin zamanda gelmeyebilir o yuzden zaman yoksa beklemeyin alin gitsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı