RTX 2060'a Mining için OC yapmak

Arkadaslar durun yanlıs bilgilendirme olmasın. Eğer 0.05 ETH'a ulasırsanız en erken 1 hafta içinde yatırılıyor, eğer 0.01 ETH'a ulasırsanız en erken 14 gün içerisinde hesabınıza yatırılıyor otomatik. Ek olarak tavsiye, entegre grafiğiniz varsa islemcinizde ve anakartınız da destekliyorsa görüntünüzü entegre grafikten alın. Bu sayesede ekran kartına mining dısında hiçbir yük binmeyecek ve maksimum kazma değerinde stabil değerler verecektir, arka planda çalıssanız bile.

Arkadaslar durun yanlıs bilgilendirme olmasın. Eğer 0.05 ETH'a ulasırsanız en erken 1 hafta içinde yatırılıyor, eğer 0.01 ETH'a ulasırsanız en erken 14 gün içerisinde hesabınıza yatırılıyor otomatik. Ek olarak tavsiye, entegre grafiğiniz varsa islemcinizde ve anakartınız da destekliyorsa görüntünüzü entegre grafikten alın. Bu sayesede ekran kartına mining dısında hiçbir yük binmeyecek ve maksimum kazma değerinde stabil değerler verecektir, arka planda çalıssanız bile.
Yinede hertürlü binancepool daha iyi o zaman. 24 saatte bir direk çekiyorsun.

Arkadaşlar durun yanlış bilgilendirme olmasın. Eğer 0.05 ETH'a ulasırsanız en erken 1 hafta içinde yatırılıyor, eğer 0.01 ETH'a ulasırsanız en erken 14 gün içerisinde hesabınıza yatırılıyor otomatik. Ek olarak tavsiye, entegre grafiğiniz varsa islemcinizde ve anakartınız da destekliyorsa görüntünüzü entegre grafikten alın. Bu sayese de ekran kartına mining dısında hiçbir yük binmeyecek ve maksimum kazma değerinde stabil değerler verecektir, arka planda çalıssanız bile.

Teşekkürler güzel bilgi için.

Aynı kart ile bende 35/37 mh ile kazım yapıyorum ve sıcaklık 51 dereceyi geçmiyor Custom fan olarak Speed'i ayarlarsan ve kasanın kapağını açarsan 49 51 dereceyi geçmeden kazım yaparsın.
Hocam merhaba,
Bende de RTX 2060 var ancak doğru ayarları bulamadım bir türlü. Hangi kazım programını kullanıyorsunuz ve güncel afterburner ayarlarınızı söyleyebilir misiniz? Dediğiniz değerlerin çok altında olmama rağmen sıcaklık değerim 70 derecelerde. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

hocam bu ayar nasıl yapılıyor acaba? 3060ti ile sistem boştayken 61mh kazım yapıyor fakat arka planda video vs izlerken 50-51mh bandına düşüyor - işlemci i7 8700k ekran kartım olmadığı zaman entegre grafik kartını kullanabiliyordum.

hocam bu ayar nasıl yapılıyor acaba? 3060ti ile sistem boştayken 61mh kazım yapıyor fakat arka planda video vs izlerken 50-51mh bandına düşüyor - işlemci i7 8700k ekran kartım olmadığı zaman entegre grafik kartını kullanabiliyordum.
Anakart da BIOS'dan ayarı var tam hatırlamıyorum, isterseniz anakart modelinizi söylerseniz yardımcı olabilirim. Ancak bunun için yeni konu açarsanız daha iyi olur.

Geri
Yukarı