RTX 2060'dan RTX 4060 Ti'a geçilir mi?

RTX 4060 Ti ile aynı performansı veriyor 3 yıl garantili sıfır kart.

Satıcıya ulaşıp tüm testleri ve faturayı istedikten sonra Param Güvende ile satın alın tertemiz RTX 3080 kartınız olur 4060 Ti'dan daha iyi.

Bu da başka bir RTX 3080 ilanı tertemiz duruyor kartlar testler yapılıp satıcıdan fatura istendiğinde Param Güvende ile alındığında pişman etmez.

Bir RTX 3080 daha bu satıcı biraz iddialı pazarlık ile 10k civarına alınabilir.

4060 Ti'ı kaça satın aldın? Attığım ilanlara bak tertemiz kartlar hepsi hiçbirine güvenmedin en alttaki kart çok iyi duruyor ileride pişman olursun keşke sıfır kart alacağıma hiçbir farkı olmayan 3080'i alsaydım diye.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam 3000 serisi kartlar piyasaya çıktığında piyasadaki kartları mining için topladılar. 2.el 3000 serisi kart almak pek cazip gelmedi bana. Mining yapıldımı ettimi uğraş. Alırım kusurlu çıkar falan pek girmek istemedim o işe. Cazip bir 4070 bulsam alabilirdim.

RTX 4060 Ti ile aynı performansı veriyor 3 yıl garantili sıfır kart.

Satıcıya ulaşıp tüm testleri ve faturayı istedikten sonra Param Güvende ile satın alın tertemiz RTX 3080 kartınız olur 4060 Ti'dan daha iyi.

Bu da başka bir RTX 3080 ilanı tertemiz duruyor kartlar testler yapılıp satıcıdan fatura istendiğinde Param Güvende ile alındığında pişman etmez.

Bir RTX 3080 daha bu satıcı biraz iddialı pazarlık ile 10k civarına alınabilir.

4060 Ti'ı kaça satın aldın? Attığım ilanlara bak tertemiz kartlar hepsi hiçbirine güvenmedin en alttaki kart çok iyi duruyor ileride pişman olursun keşke sıfır kart alacağıma hiçbir farkı olmayan 3080'i alsaydım diye.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fark ettiyseniz ilanlardaki Palit ve PNY aynı kişi tarafından satılıyor. Miningde sıklıkla tercih edilen 2 ekran kartı aynı kişi satmakta muhtemelen mining yapılmış.

Fark ettiyseniz ilanlardaki Palit ve PNY aynı kişi tarafından satılıyor. Miningde sıklıkla tercih edilen 2 ekran kartı aynı kişi satmakta muhtemelen mining yapılmış.

Sen bilirsin sıfır 4060 Ti kullanmaya devam et garanti srüesi bittiği zaman ileride dersin keşke 3080 alsaymışım diye.

Ekran kartları kullandıkça eskiyen parçalar değiller çürüdükleri vs yok yani termal macun yenile toz temizliği yap pedlere bak yeterli. Miningin oyundan bir farkı yok kartı aynı şekilde kullanıyor sadece.

Geri
Yukarı