RTX 2060'lı bilgisayara güç kaynağı önerisi

Ben mi çok şanssızım, PSU mu sorunlu anlamıyorum....
Ses yüksek FPS'de geliyorsa ekran kartı Cw'de demek oluyor. PSU'nuzu değiştirmenize gerek yok bence. Ekran kartınızı servise yollayın eğer CW sesi sizi rahatsız ediyorsa.

Ama güç kaynağını değiştirmek, ekran kartındaki bir CWnın gitmesinde %1'de olsa yardımcı olmaz mı ki?

Servise tekrar yazarsam artık abartı olmaz mı? Sonuçta ilk gün aynı sesi duymaya başladım kart Dual serisi. Güç kaynağında da CW var. Hatta ses güç kaynağından da geliyor olabilir. Yabancı sitelerde bu sorunu çözenleri okudum. Hepsi güç kaynağı değiştirerek çözüldüğünü söylüyor. Yine de en iyisini siz bilebilirsiniz. O kadar bilgili değilim. Ama bence aynı ses aynı durum çok saçma ilk günden.
Ben şuradayım: Yeni bir güç kaynağı aldınız, taktınız, çat yine ses var. Bu sefer anakart mı değiştireceksiniz? He ille de güç kaynağı isterseniz aşağıya paylaşayım. Lakin önceliğiniz bu olmamalı diyorum hala.

Ben şuradayım: Yeni bir güç kaynağı aldınız, taktınız, çat yine ses var. Bu sefer anakart mı değiştireceksiniz? He ille de güç kaynağı isterseniz aşağıya paylaşayım. Lakin önceliğiniz bu olmamalı diyorum hala.

Anladım. İade hakkım var 14 günlük. Sizin ekran kartınızda hiç Coil Whine çıktı mı? Siz nasıl bir yol izlediniz?

Anladım. İade hakkım var 14 günlük. Sizin ekran kartınızda hiç Coil Whine çıktı mı? Siz nasıl bir yol izlediniz?
Gigabyte'ın RX 580 kartını kullanmıştım. Ses algılamadım. Belki de vardı, ben duymadım. Bir süredir de Rog Strix 1660 Ti kullanıyorum. Bu kart konusunda da ilk yorumum geçerli. Aynı ses deneyimi var benim için.

Geri
Yukarı