RTX 2060'lı laptop önerisi

Bütçe
13000
Daha fazla  
İstediğim özellikler;
RTX 2060.
1 TB SSD.
16 GB RAM.
Isınması konusunda 85 dereceyi geçmese iyi (yüksek ayarlardan bahsetmiyorum onda illaki yükselecektir sıcaklık. Bu buzdolabı değil ya.)
Bütçeyi geçemem. 1 TB SSD olmuyorsa da 512 GB SSD olabilir. Ayrıca stok sorunlarına dikkat etseniz iyi olur tam istediğim türde laptop buluyorum derken stokta kalmadı yazısını görüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstediğim özellikler;
RTX 2060.
1 TB SSD.
16 GB RAM.
Isınması konusunda 85 dereceyi geçmese iyi (yüksek ayarlardan bahsetmiyorum onda illaki yükselecektir sıcaklık. Bu buzdolabı değil ya.)
Bütçeyi geçemem. 1 TB SSD olmuyorsa da 512 GB SSD olabilir. Ayrıca stok sorunlarına dikkat etseniz iyi olur tam istediğim türde laptop buluyorum derken stokta kalmadı yazısını görüyorum.
bütçen ne kadar?
İstediğim özellikler;
RTX 2060.
1 TB SSD.
16 GB RAM.
bütçeyi yeni gördüm kb https://www.hepsiburada.com/monster...-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000TXO7O buna bak derim :)

İstediğim özellikler;
RTX 2060.
1 TB SSD.
16 GB RAM.

Acer Nitro.

Casper ve Monster'ları dahil etmedim.

Her konuya yazmaktan sıkıldım.
Amazon.com veya Sahibinden'de kapalı kutu satanlardan GL65 Leopard sfk-062 al.
Ben de kullanıyorum. Kesinlikle MSI abartılıyor. Ama bu bütçede en f/p laptop bu.
Monster RTX 3060 da bakılabilir ama ben tercih etmiyorum. Kimisi iyi kimisi kötü diyor. Riskli.

Casper ve Monster'ları dahil etmedim.
Hocam HP Omen dikkatimi çekti ama 1 TB HDD + 256 GB SSD diyor. 1 TB SSD izle aynı performansı verir mi?

Hocam HP Omen dikkatimi çekti ama 1 TB HDD + 256 GB SSD diyor. 1 TB SSD izle aynı performansı verir mi?

Ben bütçeyi maksimum 13.000TL tuttuğum için bu modeli göremedim. @sSombrero yukarıda yazmıştı. Ekran kartı ve SSD bakımından daha güzel.1.5TB depolamanın fazlasıyla yeteceğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı