RTX 2060'lı sistem önerisi

Bütçe
14000

eclip

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem: 13-14 bin lira.

Kasa: COOLER MASTER MasterBox TD500 750W 80+ Bronze Mesh ARGB USB 3.2 Mid Tower Kasa | ITOPYA
İşlemci: INTEL Core i5 10600K 4.10GHz 12MB Önbellek 6 Çekirdek 1200 14nm İşlemci | ITOPYA
Anakart: MSI MAG Z490 TOMAHAWK 4800MHz(OC) DDR4 Soket 1200 M.2 HDMI DP ATX Anakart | ITOPYA
RAM: GSKILL 16GB (2X8GB) TRIDENT Z RGB LED DDR4 3200Mhz CL16 Dual Kit Ram F4-3200C16D-16GTZR | ITOPYA

Benim belirlediğim parçalar yukarıda bulunmakta. Ekran kartını hangi marka ve hangi modeli almamı tavsiye edersiniz (2060 olmalı), bu sisteme hangi soğutucu ve PSU gider? Belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

Direkt bunu alabilirsiniz.

Bu kasayı görmüştüm ancak kasanın görünüşü ve içindeki bazı parçalar hoşuma gitmediği için vazgeçtim. O kasanın içindeki ekran kartı fazla ısınma yapıyormuş o yüzden elle toplamaya karar verdim.

Bu kasayı görmüştüm ancak kasanın görünüşü ve içindeki bazı parçalar hoşuma gitmediği için vazgeçtim. O kasanın içindeki ekran kartı fazla ısınma yapıyormuş o yüzden elle toplamaya karar verdim.
Üstte kasa görseli temsilidir yazıyor.
Alternatif olarak:

Kasayı ve isterseniz RAM'leri değiştirebiliyorsunuz sadece anakart biraz giriş seviyesi onun dışında bir problem yok.
Bende bunu öneririm işlemci olarak bir hayli güçlü.

Kasayı ve isterseniz RAM'leri değiştirebiliyorsunuz sadece anakart biraz giriş seviyesi onun dışında bir problem yok.
Bende bunu öneririm işlemci olarak bir hayli güçlü.
Stokta yok :(

Üstte kasa görseli temsilidir yazıyor.
Alternatif olarak:

Acaba Minecraft'ta bir anarşi sunucusunda falan oynadınızmı daha önce? Nick'iniz çok tanıdık geldi.

Geri
Yukarı