RTX 2060S alınır mı?

Seha Avunduk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorsunuz ülkenin ekonomik durumu hiç iyi değil. Bundan sonra da doların/euronun değer kaybedeceğini sanmıyorum. Şu an RTX 2060S almak istiyorum ama bildiğiniz gibi pek de ucuz bir şey değil. O yüzden sizlere sormak, danışmak istedim. Sizce şu an alınır mı? Ya şimdi ya da yazın almayı düşünüyorum, zaten komiteler de Online olacak gibi gözüküyor. 7/24 evde kalıp yaptığım tek şey PC başında oturmak. Bana akıl verebilecek birileri varsa çok çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam alınır indirimleri takip edin ekonomimiz belli yapacak birşey yok.

Rx5700xt sorunsuz modellerinden bir tanesini alabilirsiniz.Rx5700xt Nitro+ ile Gaming X modellerini alanların daha sorunsuz kullandığını gördüm bu iki modele bakabilirsiniz performansı 2070 ile 2070S arası.

Rtx 2060S Rtx için alınmaz çok beklentin olmasın rtx için bu bütçede.
RTX için alıyorum dememiş ekran kartı olarak bakıyor arkadaş.
Arkadaşlar biliyorsunuz ülkenin ekonomik durumu hiç iyi değil. Bundan sonra da doların/euronun değer kaybedeceğini sanmıyorum. Şu an RTX 2060S almak istiyorum ama bildiğiniz gibi pek de ucuz bir şey değil. O yüzden sizlere sormak, danışmak istedim. Sizce şu an alınır mı? Ya şimdi ya da yazın almayı düşünüyorum, zaten komiteler de Online olacak gibi gözüküyor. 7/24 evde kalıp yaptığım tek şey PC başında oturmak. Bana akıl verebilecek birileri varsa çok çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.
Neden alınmasın hem oyunda hem renderde üzmez.

Kampanyaları takip edip, kronik sorunu olmayan bir modelini alabilirsiniz. RTX teknolojisi çok yeni ve 2060 serisi bu teknoloji için ''çok'' yeterli değil. Bunun dışında bir problemi yok, istediğiniz oyunu sorunsuz oynarsınız.

Dlss 2.0 yazar mısınız Google'a?Ben birkaç sene sonra 2060S gibi bir kartın dahi RT ile oyun oynayabileceğini düşünüyorum.
Kesinlikle katılıyorum. DLSS 2.0 fark yarattı cidden. Daha da gelişeceğini düşünerek, günümüz ekonomik koşullarında 2060S kesinlikle alınabilir ekran kartıdır. Tercih edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı