RTX 2060S alınır mı?

ben olsam 1-2 ay bekler 3xxx serisinden alırdım. Eğer rtx için alıyorsanız o modelden iyi bir rtx performansı alamayacaksınız.

Dlss 2.0 yazar mısınız Google'a? Ben birkaç sene sonra 2060S gibi bir kartın dahi RT ile oyun oynayabileceğini düşünüyorum.

Bende AMD gibi bir kartın kalitesiz olduğunu düşünüyorum. AMD mi alacaksınız buyrun optimizasyon sıkıntımız var, sıcaklık sıkıntımız var, toz sıkıntımız var, fazla Volt yiyoruz, driverlarimiz sürekli sıkıntılı. Insanları AMD aldırarak resmen kötü şeyler önererek yanlış yola yönlendiriyorlar tamam ucuz ve performanslı ama her şey FPS değil. Fazladan 15-20 FPS icin ileride yasayacaklarinizi hic düşünmüyorsunuz. Amacım AMD'yi kötülemek değil işlemcisini Intel'den daha iyi buluyorum(oyunlarda) ve yakında yeni modellerinde toz ve sıcaklık problemlerini cozuceklerini söylediler zamanı gelince belki bir 2-3 yıl sonra AMD NVIDIA'dan daha iyi bir ekran kartı olabilir ama şu an değil :)

Son düzenleme:
Arkadaşlar biliyorsunuz ülkenin ekonomik durumu hiç iyi değil. Bundan sonra da doların/euronun değer kaybedeceğini sanmıyorum. Şu an RTX 2060S almak istiyorum ama bildiğiniz gibi pek de ucuz bir şey değil. O yüzden sizlere sormak, danışmak istedim. Sizce şu an alınır mı? Ya şimdi ya da yazın almayı düşünüyorum, zaten komiteler de Online olacak gibi gözüküyor. 7/24 evde kalıp yaptığım tek şey PC başında oturmak. Bana akıl verebilecek birileri varsa çok çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

Yazı bekle belki yaz ortalarına doğru düşer dolar.

Arkadaşlar biliyorsunuz ülkenin ekonomik durumu hiç iyi değil. Bundan sonra da doların/euronun değer kaybedeceğini sanmıyorum. Şu an RTX 2060S almak istiyorum ama bildiğiniz gibi pek de ucuz bir şey değil. O yüzden sizlere sormak, danışmak istedim. Sizce şu an alınır mı? Ya şimdi ya da yazın almayı düşünüyorum, zaten komiteler de Online olacak gibi gözüküyor. 7/24 evde kalıp yaptığım tek şey PC başında oturmak. Bana akıl verebilecek birileri varsa çok çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

Hükümmet sanırım faizi bir anda düşürüp doları da düşürücekmiş zamanında yapdılar bir anda 35 40 KR düştü babamda 15.000 TL zarar yaptı yine aynısı yapılcak diye bir söylenti var beklemenizi öneririm.
.
Bu ürün çok daha ucuz ve Ventus ile çok büyük bir fark olduğunu söyleyemem Palit tarafında ise bu ekran kartı var https://www.hepsiburada.com/palit-r...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.89.8.

RX 5700 XT sorunsuz modellerinden bir tanesini alabilirsiniz. RX 5700 XT Nitro+ ile Gaming X modellerini alanların daha sorunsuz kullandığını gördüm bu iki modele bakabilirsiniz performansı 2070 ile 2070S arası.

Nitro+ modelini aldım 1 hafta sonra sattım aman aman AMD bana uzak olsun. Şimdiler de 3060 Ti bekliyorum.

Geri
Yukarı