RTX 2060S FurMark'ta 78 derece

İade ettim ettikten sonra sahibinden in paramızı keseceğini öğrendim kargoda kargoyu geri çevire bilirsem çevireceğim yoksa gitti 374 TL. Salı günü sabah kargo açılmadan kapısına damlıyacam 🥵 😁

Aman diyeyim sahibinden den kesin almıyacağınız ürünü almayın indirim yapsada almayın okus pokus yapıyor sözde benim alış verişten 350 tl indirim yaptı sonuç. al takke ver külah.

Satış gerçekleşirse alacağı para 24 lira gerçekleşmezse 374 lira siz anlayın artık. 🥵

İade ettim ettikten sonra sahibinden in paramızı keseceğini öğrendim kargoda kargoyu geri çevirebilirsem çevireceğim yoksa gitti 374 TL. Salı günü sabah kargo açılmadan kapısına damlıyacağım 🥵 😁

Aman diyeyim sahibindenden kesin almıyacağınız ürünü almayın indirim yapsada almayın okus pokus yapıyor sözde benim alış verişten 350 TL indirim yaptı sonuç. Al takke ver külah.

Satış gerçekleşirse alacağı para 24 lira gerçekleşmezse 374 lira siz anlayın artık. 🥵

Dostum ben sahibinden üzerinden 2 ekran kartı, 5 tane fotoğraf makinesi 3-4 taneden fazla lens aldım alışkınım ne kadar ittirdiğine dair şeylere :D ek olarak kargoya fiş kesildiyse size geri vermiyorlar diye biliyorum sahibindeni arayıp sormanız gerek durumu eğer kargo illa gidersede satıcıya deyiniz hocam kartı geri gönderin vazgeçtim kusura bakmayın diye iki laf yapın olay bitebilir.

Satıcıda olmadığına seviniyor söyledim iş işten geçti diyor. Sahibindenin kargoya bir müdahelesi yoksa ki yok aradım bizim kargoya bir yetkimiz yok dediler. kargoyla görüşün dediler. Kargonun müşteri hizmetleride Şubelere atıyor topu teslim ettiğim şube yapa bilirmiş dağıtıma çıkmadan gidersem.

İkinci elden yeni aldığım manli RTX 2060 Super FurMark testinde 78C kısa sürede görüyor.
Ama 78 C de geçirmiyor hızı düşüyor. 64 Bit FurMark 1830 MHz hle başladı 1740 MHz düştü.
Isı sabit 78C. Isılar normal mi? Sanırım termal yenileme mi gerekiyor? Ekran kartını iade etme hakımda var.

Güzel gibi hocam. Hayırlı olsun. Bu arada ne kadara aldınız?

Ucuz aldım 3,774 e malolacak artı termal bakım yaparsam.
kart 78 dereceyi buluyor soğutucusu ılık gerekir degilmi. en fazla 40 derece soğutucu.

Hallettim kartta hiç bi sorun yok benim bilmeyişim arkadaşın normal bu sıcaklık bu testte demeyişi bizi epeybi uğraştırdı. Kart yüksek hızlara çıkıyor ısı normal.

Sahibinden de adını kaptırmış floridadan almışlar. Bi satıcının parasını alması kaldı ben bana düşeni yaptım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı