RTX 2060S iyi midir?

xlegarr

Picopat
Daha fazla  
Evet bir ekran karti arayisi icibdeyim ve 2060 Super dusunuyorum. Bütçem de o civarlarda. Baska bir ekran karti önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yeni oyunlar için yetersiz kalmaya başlıyor uzun ömürlü isterseniz almanızı önermem.
RTX 4000 serisi ya da AMD ekran kartlarına bakmanızı öneririm.

Hocam yeni oyunlar için yetersiz kalmaya başlıyor uzun ömürlü isterseniz almanızı önermem.
RTX 4000 serisi ya da AMD ekran kartlarına bakmanızı öneririm.

Adam 2060S demiş sen 4000 serisi diyorsun sence mantıklı mı? Ayrıca yeni nesil oyunlar içinde gayet yeterli bir kart.

Adam 2060S demiş sen 4000 serisi diyorsun sence mantıklı mı? Ayrıca yeni nesil oyunlar içinde gayet yeterli bir kart.

Yeni nesil oyunlardan kastın CS falan herhalde The Last of Us spıdeman Miles Morales gibi oyunlarda mediumda anca düzgün oynatıyor uzun ömürlü olmasını istiyorsa 4000 serisine baksın dedim zaten.

Yeni nesil oyunlardan kastın CS falan herhalde The Last of Us spıdeman Miles Morales gibi oyunlarda mediumda anca düzgün oynatıyor uzun ömürlü olmasını istiyorsa 4000 serisine baksın dedim zaten.

2060S ile en ucuz 4000 serisi kart arasında dağlar kadar fark var.

8-10k arasına alacağın RX 6600 XT üzeri kartlar 2K yüksek ayarlarda bile çoğu oyunda 60 FPS'den fazla veriyor. Gayet F/P kartlar bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı