RTX 2060S sistem toplama

5100 liraya Ventus 2X bulabilirsiniz. 2060S'e göre çok çok üstün performans verir ama görünüşü ve soğutması sizi hiç umutlandırmasın.
Eski kartım 2070S Gaming X Trio. Kaç konuda MSI önerdim. Daha okuduğunu anlayaman, 2060S'e 5K veren biri. Komiksin cidden. 🤣 🤣 🤣 🤣

Aynı modeli kullanıyorum efsane bir soğutma. Oyunlarda 1965 MHz görüyorum ve 2080'e ucundan dokunan bir kart.

Eski kartım 2070S Gaming X Trio. Kaç konuda MSI önerdim. Daha okuduğunu anlayaman, 2060S'e 5K veren biri. Komiksin cidden. 🤣 🤣 🤣 🤣

Bakın sizin önerdiğiniz sistem bir kere Intel üzerine kurulu ben R5 3600 istiyorum hadi 3060 Ti 6K olsun R5 3600'da 2K zaten etti 8K 😂 siz kasa RAM anakartı SSD HDD bunları nasıl 1K ya alacaksınız merak ediyorum bunlar tek başına 3.5 k benim istediklerim ekran kartı işlemci 8K öbürleri 3.5k zaten 11.5k ediyor anlamadığınız şey bu.
Bakın sizin önerdiğiniz sistem bir kere Intel üzerine kurulu ben R5 3600 istiyorum hadi 3060 Ti 6K olsun R5 3600'da 2K zaten etti 8K 😂 siz kasa RAM anakartı SSD HDD bunları nasıl 1K ya alacaksınız merak ediyorum bunlar tek başına 3.5 k benim istediklerim ekran kartı işlemci 8K öbürleri 3.5k zaten 11.5k ediyor anlamadığınız şey bu.
Bu sizin için yeterli olmuştur çok bilen arkadaş.

Hocam tamam diyelim bunu aldık ama ekstra montör +1k etti +2k toplam 2k ibana atacak vardıda bizmi hayır dedik?
3060ti'a vereceğiniz +1k para, sizi ileride 1,5-2 yıl daha idare edebilir onu da düşünmek lazım.

i5 10400f hem daha ucuz hem daha performanslı, neden özellikle AMD istiyorsunuz?

5100 liraya Ventus 2X bulabilirsiniz. 2060S'e göre çok çok üstün performans verir ama görünüşü ve soğutması sizi hiç umutlandırmasın.

Aynı modeli kullanıyorum efsane bir soğutma. Oyunlarda 1965 MHz görüyorum ve 2080'e ucundan dokunan bir kart.
Bu yine dediğim şeye çıkıyor bulabilirim belki ama ben dediğim gibi gaming x tercih edeceğim. Ve

Bu size değil buradaki gibi fiyat çok pahalılaşıyor.
3060 Ti'a vereceğiniz +1k para, sizi ileride 1, 5-2 yıl daha idare edebilir onu da düşünmek lazım.

i5 10400F hem daha ucuz hem daha performanslı, neden özellikle AMD istiyorsunuz?

Sadece oyun odaklı bir sistem olacağından AMD alacağım ve Intel kullanan arkadaşlarımın çoğu AMD öneriyor.
Bu yine dediğim şeye çıkıyor bulabilirim belki ama ben dediğim gibi gaming x tercih edeceğim. Ve

Sadece oyun odaklı bir sistem olacağından AMD alacağım ve Intel kullanan arkadaşlarımın çoğu AMD öneriyor.
O arkadaş gitmiş galiba 😂

O arkadaş gitmiş galiba 😂
@WaIter White ?

@Baran murat söylediklerinizden anladığım kadarıyla render vs gibi şeylerle işiniz yok sadece oyun oynayacaksınız. Bu videonun oyun kısmını izlemenizi tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dilerseniz bu videoyu da izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Belki buna da bakmak isteyebilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı