RTX 2060S sistemde 2K monitör bilgisayarı kastırır mı?

Çöp bir SSD ve kronik sorunlu. %99 sorunun bundan kaynaklı ama neden monitör değişince böyle oldu anlamadım. Monitör'ü iade edebilirsin. O sistemle 2K pek mantıklı değil zaten. SSD'yi de değiştir hocam.
Kardeşim iki de bir aynı şeyi söyleyip duruyorsun. RDR2'de 60 FPS alıyorum 2K'da. Daha ne kadar mantıklı olabilir?

Hocam SSD'yle ilgili bir sorunu yok. Kronik sorunluysa da yok.

Ne demek alakası yok. SSD sorunlu ise sistem takılmalar yaşayabilir bu normal. Forumda mesela Adata SU630 önerilmiyor çünkü kronik sorunlu ve sistem ne kadar iyi olursa olsun takılmalara yol açıyor.

Kardeşim iki de bir aynı şeyi söyleyip duruyorsun. RDR2'de 60 FPS alıyorum 2K'da. Daha ne kadar mantıklı olabilir?

RTX 2060S 2K kartı değil. 144Hz'de 60FPS eğleniyorsan ne mutlu sana. Madem memnun değilsin sen bul çözümü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne demek alakası yok. SSD sorunlu ise sistem takılmalar yaşayabilir bu normal. Forumda mesela Adata SU630 önerilmiyor çünkü kronik sorunlu ve sistem ne kadar iyi olursa olsun takılmalara yol açıyor.

RTX 2060S 2K kartı değil. 144Hz'de 60FPS eğleniyorsan ne mutlu sana. Madem memnun değilsin sen bul sorunu paşam.

Kanka ama sıkıntısı o değil sıkıntısı monitör değiştirince olması.

Kanka ama sıkıntısı o değil sıkıntısı monitör değiştirince olması.

Bende orada takıldım hocam. 1080P'de nasıl sorun olmadı anlamadım. SSD kronik sorunlu ve takılma yaşaması normal ama monitör değişince olması çelişkiye düşürüyor hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı