RTX 2060S sistemde Dying Light 2 kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
RAM
Corsair 2x8 3200mhz
SSD veya HDD modeli
Lexar 256 gb,Wd taşınabilir 500gb
Ekran kartı
Rtx 2060 super
Anakart
b 450m a pro max
İşlemci
Ryzen 5 3600x
Öncelikle Steam'den Dying Light 2 aldım ama oynamaya geldiğimde ise drop girmelerden tut her şeye kadar sorun yaşadım ve lanet gelsin diyorum techland gibi bir firmaya. Xbox Series S de bile 60 FPS çalışan oyun RTX 2060 Super, Ryzen 5 3600X bilgisayarımda çalışmıyor. Ne kadar grafik ayarı denediysem olmuyor.

Öncelikle Steam'den Dying Light 2 aldım ama oynamaya geldiğimde ise drop girmelerden tut her şeye kadar sorun yaşadım ve lanet gelsin diyorum techland gibi bir firmaya. Xbox Series S de bile 60 FPS çalışan oyun RTX 2060 Super, Ryzen 5 3600X bilgisayarımda çalışmıyor. Ne kadar grafik ayarı denediysem olmuyor.
Başka oyunlarda bir sorun var mı? O sistemle oynayabilmeniz lazım.

Geforce Experiences üzerinden oyunu optimize edin.

NVIDIA refleks ayarını kapadınız mı acaba ben en son gelen güncellemelerde sorun yaşamıştım bu ayardan kaynaklı kapatınca düzeliyordu ama eğer her şeyi denediyseniz iki hafta içinde yeni güncellemesi yayınlanacak bayağı büyük bir güncelleme isterseniz o güncellemeyi bekleyin sorununuz düzeltilebilir.

Bir de oyun içi kullanımlarınız nasıl anlık düşüşler mi oluyor yoksa sürekli biraz kullanım mı mevcut.

GTX 1650 ile bile bir problem yaşamadım oyunda 150 saatim var. 3060 kullanıyorum şu an ve NVIDIA refleks dışında bir problem yaşamadım.

2000 serisi ekran kartların da sorunlu o oyun 2070 süper 2k da 60 FPS zor veriyor du , senin dediğin gibi kasıyor du 1080p ye çekip oynadım .
4070 ti de şöyle bir şey yaşadım 4070 sürücüleri çıkmadan önce 2k ultra ayarlarda 185 ile 250 fps verirken 4070 sürücüleri çıkınca 135 ile 150 FPS vermeye başladı sürücü kaynaklı.

2000 serisi ekran kartların da sorunlu o oyun 2070 Super 2K da 60 FPS zor veriyor du, senin dediğin gibi kasıyor du 1080P'ye çekip oynadım.
4070 Ti de şöyle bir şey yaşadım 4070 sürücüleri çıkmadan önce 2K Ultra ayarlarda 185 ile 250 FPS verirken 4070 sürücüleri çıkınca 135 ile 150 FPS vermeye başladı sürücü kaynaklı.

Her yeni ekran kartı çıktığında eski ekran kartlarını yavaşlatıp performansını düşürüyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı