RTX 2070 1080P Çözünürlükte Darboğaz yapar mı?

Arada fiyat farkı yoksa yeni nesil işlemci seçin bildiğim kadarıyla 8600K 8700K gibi işlemcilerin fiyatı stoktan dolayı fiyatı fazla 9600K 9700K bunlardan ucuzsa o zaman seçebilirsiniz.

@FrontPage. arkadaş genelde LoL oynadığı için 2K’ya alışamamış olması normal :) 1080p için en fazla GTX 1070Ti öneriyoruz @Kuty
Haha beni tanıyorsunuz :D Genellikle LoL ama bu sadece LoL ile sınırlı kalacak değil elbette o yüzden tek bir oyun için sınırlı kalsın istemiyorum sistemim. 1050 Kartım var şu an 1080 alacaktım ama kur fazlasıyla dalgalandığı için o süreçte bu planımı askıya aldım ve dedim yeni kartlar da çıktı artık 2070'e yöneleyim ^^ İşlemci olarak da söylenilenleri dikkate alacağım.

Haha beni tanıyorsunuz :D Genellikle LoL ama bu sadece LoL ile sınırlı kalacak değil elbette o yüzden tek bir oyun için sınırlı kalsın istemiyorum sistemim. 1050 Kartım var şu an 1080 alacaktım ama kur fazlasıyla dalgalandığı için o süreçte bu planımı askıya aldım ve dedim yeni kartlar da çıktı artık 2070'e yöneleyim ^^ İşlemci olarak da söylenilenleri dikkate alacağım.
pcyi topladın mı darboğaz konusunda 1080pde sıkıntı yaşadın mı ? bende bu tarz sistem toplamayı düşünüyorum i5 9600k ile rtx 2070 armor amacım ultra ayarlarda 144 fps alıp kartı tamamını kullanmak

pcyi topladın mı darboğaz konusunda 1080pde sıkıntı yaşadın mı ? bende bu tarz sistem toplamayı düşünüyorum i5 9600k ile rtx 2070 armor amacım ultra ayarlarda 144 fps alıp kartı tamamını kullanmak
Maalesef toplayamadım. Ekran kartı, işlemci ve anakart eksik kaldı diğer parçalar tamam. Onları da 1-2 ay içinde alacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı