RTX 2070 GPU'da verim arttırmak için ne yapılmalı?

B

Benzer sorunu bende yaşıyorum aynı modele sahibim bir çözüm buldunuz mu
Ben sorunu hemen hemen nötrledim. Dual Channel RAM yaparak arada oluşan FPS farkını sıfırladım diyebilirim. İlk fırsatta bilgisayarınızı Dual Channel yaparak oluşan FPS farkını ortadan kaldırabilirsiniz. Bilginize.

Hocam siparisini verdim bu laptopun(fenix) bir iki güne elime ulaşacak inceleme yazınızı da okudum,yaşadığınız driver sorununu muhtemeldir bende yaşayacağım bana driver konusunda yardımcı olabilir misiniz yapılması gereken adımları sadeleştirerek anlatırsanız cok memnun olurum ve bu pc performansında önemli olan dikkatinizi çeken ekstra deneyimlerinizi şimdiden teşekkür ederim.

Hocam siparisini verdim bu laptopun(fenix) bir iki güne elime ulaşacak inceleme yazınızı da okudum,yaşadığınız driver sorununu muhtemeldir bende yaşayacağım bana driver konusunda yardımcı olabilir misiniz yapılması gereken adımları sadeleştirerek anlatırsanız cok memnun olurum ve bu pc performansında önemli olan dikkatinizi çeken ekstra deneyimlerinizi şimdiden teşekkür ederim.
Konuda bir çok şeyi açıkladım. Siz yine bir bakının, olmadı tekrar iletişime geçersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı