Monster Notebook için RTX 2070 SUPER vs. RTX 3060

Speedkiso

Decapat
Daha fazla  
Monster laptopta ekran kartı olarak RTX 2070 Super 8 GB mi, yoksa RTX 3060 Max Performance 6 GB mi önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
2070s çok az daha güçlü ama benim tercihim 3060 olurdu.
Peki neyden dolayı 3060 max performans olurdu ? Mesela rtx 2070 super 8 gb iken , rtx 3060 max p 6 gb yani 2gb daha düşük olup , bunun tercih olmasına sebep olan nedir? 2070 göre daha güncel olması , 3060 ın + olarak tercih edilmesini onun daha iyi olması düşüncesini veren etken nedir? Daha güncel olunca , ona ekstradan ne eklenmiş oluyor

Peki neden dolayı 3060 Max performans olurdu? Mesela RTX 2070 Super 8 GB iken, RTX 3060 Max p 6 GB yani 2 GB daha düşük olup, bunun tercih olmasına sebep olan nedir? 2070 göre daha güncel olması, 3060'ın + olarak tercih edilmesini onun daha iyi olması düşüncesini veren etken nedir? Daha güncel olunca, ona ekstradan ne eklenmiş oluyor.

Daha güncel hocam.

Daha güncel hocam.
Demek istediğim , daha güncel olması , ona ektra kattiği şey nedir, yani sadece yeni malzeme olması, güç olarak daha güçsüz ama sadece yeni ürün olduğu için daha uzun dayanabilir gibi mi? Yoksa başka ektreleri mi var
Hangi laptop modellerini karşılaştırıyorsunuz?
Hayr hayır, sadece monster laptopta bu iki ekran kartından hangisini önerirsiniz dedim.

Demek istediğim, daha güncel olması, ona ektra kattiği şey nedir, yani sadece yeni malzeme olması, güç olarak daha güçsüz ama sadece yeni ürün olduğu için daha uzun dayanabilir gibi mi? Yoksa başka ektreleri mi var.

Hayr hayır, sadece Monster laptopta bu iki ekran kartından hangisini önerirsiniz dedim.

Daha uzun güncelleme desteği hocam. Oyunlar bu kartlara daha uzun süre optimize edilecek.

Geri
Yukarı