RTX 2070 Güncelleme Sonrası Siyah Ekran Hatası

Fenolftalein

Decapat
Ekran kartımı güncelledikten sonra görüntü direkt kayboluyor. Bilgisayara ful format attım, formattan sonra driveri yüklemeyi denerken tekrar aynı şeyi yaşadım. İşlemcim 9400F olduğundan dolayı on board ekran kartım yok. Her aksan çalışıyor test ettim bir sorun yok. Sıkıntı %99 ekran kartında ki güncellemeden dolayı, ekran kartı modelim Zotac RTX 2070 Amp Extreme, kafayı yemek üzereyim lütfen bir çözüm yolu gösterin.

Son düzenleyen: Moderatör:
RTX 2070 Rog Strix'im var ben de yaşıyorum siyah ekran sorunlarını. Windowsuma format attıktan sonra olmaya başladı. Özellikle oyundayken ekran gidiyor restart atınca düzeliyor. İnşallah çözümünü bulurum veya bulursun da hallederiz deniyorum bir şeyler. Bulursam yazarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınız arızalı. Sürücü kurunca ekran gidiyorsa kartta sorun vardır. Zira sürücü, kartı devreye sokan yazılımdır. Zaten Zotac olması hata oranını artırıyor. NVIDIA kartların Sapphire'i...

Xenom, senin sorun biraz daha hafif ama sen de OC varsa kaldır.

Ekran kartınız arızalı. Sürücü kurunca ekran gidiyorsa kartta sorun vardır. Zira sürücü, kartı devreye sokan yazılımdır. Zaten Zotac olması hata oranını artırıyor. NVIDIA kartların Sapphire'i...

Kendim ekstra elle OC Yapmadım kart GPU Tweak II Programındaki Gaming modeda çalışıyor.Idle modea alıp deneyeceğim bir de ve Kartın Q(Sessiz) Biosdan P(Performans) Biosa geçtiğimde sorun azalıyor.Q Biosda günde 6-7 defa yaşarken P'de daha az yaşıyorum çok garip.Düzelmesse yol RMA gibi duruyor.

Hocam kartı Amerika'dan aldım geri gönderme ihtimalim çok zor burada bu işi halledebileceğimi düşündüğünüz bir yer var mıdır acaba?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı