RTX 2070 ile mining olur mu?

Ekran kartları bitme neymiş ya düzgün bakarsan bitme falan olmuyor nereden çıktı 50 55 derecede çalışırsa 3,4 sene bile gider zaten o süre zarfında kat kat parasını çıkarıyor, mining yapamayan ve yapmak istemeyenlerin klasik lafları" kardeş kartın ölür yapma".

Elektrik kaçak değilse aldığınızı oraya verebilirsiniz.
Nice hash sitesinde hesapla yaptığınızda gğmlğl 20 TL civarında bırakıyor. Ne alaka onu çözemedim hocam
Ekran kartları bitme neymiş ya düzgün bakarsan bitme falan olmuyor nereden çıktı 50 55 derecede çalışırsa 3,4 sene bile gider zaten o süre zarfında kat kat parasını çıkarıyor, mining yapamayan ve yapmak istemeyenlerin klasik lafları" kardeş kartın ölür yapma".
Tabiki de gerekli ayarları yapacağım yani. Genel olarak söyledim aslında. Ama asıl soru rtx 2070 ile nasıl olur

Elektrik kaçak değilse aldığınızı oraya verebilirsiniz.

Hocam bu bilgiyi neye göre söyledin, under Volt ile çok düşük güç tüketimi yapılıyor + olarak kazandığın elektriğe falan gitmiyor, bu da klasik oldu.
Nice hash sitesinde hesapla yaptığınızda gğmlğl 20 TL civarında bırakıyor. Ne alaka onu çözemedim hocam.

Tabii ki de gerekli ayarları yapacağım yani. Genel olarak söyledim aslında. Ama asıl soru RTX 2070 ile nasıl olur?

2070 alıp O.C ile çalıştırıp undervolt yapardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı