İki RTX 3090 ile mining olur mu?

my last mistake

Hectopat
Bana aylık 2K bırakır mı elektrik faturasından hariç? Ya da asgari ücret kadar gelmesi için ne yapmam lazım? Ev var araba var kira derdim yok. Bu yeterli olur benim için, ayı geçireyim, az biraz da para gelsin, bu kadar hayat beklentim.

Bana aylık 2K bırakır mı elektrik faturasından hariç? Ya da asgari ücret kadar gelmesi için ne yapmam lazım? Ev var araba var kira derdim yok. Bu yeterli olur benim için, ayı geçireyim, az biraz da para gelsin, bu kadar hayat beklentim.

Kesin bir şey söylemek zor.

Şuan ki kurla ve eth fiyatıyla günlük kesintiler hariç 7.79 usd bırakıyor. bir kart aylık 233 dolar 2 kart aylık 467 dolar bırakır. Elektrik faturasını hesaba katmadım ama roi zamanı biraz uzun sürebilir kartları kaça aldığını bilmiyorum.

Zor ve çok riskli bir iş elektrik faturası çok gelir bence girmeyin riskli ve uzmanlık gerektiriyor

Ortalama aylık 3 3.5k bırakıyor gibi duruyor elektrik fatura masrafı düşmüş şekilde ve şu anki ağ zorluğu ile. Tahminim 3 4 ayda ether yükselişi ile 2 kart parası çıkar sonrasında tamamen kar üstüne kartları da ilerde.ikinci el verdiniz mi temiz kazanç :)

Geri
Yukarı